• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Sayın Cumhurbaşkanım;

Musa APUHAN

Musa APUHAN

E-Posta : musa_serdar1234@hotmail.com


Öncelikle 23 Haziranda yenilenecek olan İ.B.B Seçimlerinin sonucu ne olursa olsun ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

İstanbul’un çok uzağından ama uzun süre İstanbul’da yaşamış biri olarak diyorum ki; İstanbul’da hiç bir seçim halkta karşılığı olmayan milletvekillerini sahaya sürmekle kazanılmaz.

Sayın Cumhurbaşkanım;

Sizler İstanbul’da Belediye Başkanlığı yaptınız, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar kısa bir zamanda çok devasa hizmetler yaptınız, daha sonra Başbakanlığınız ve Cumhurbaşkanlığınız döneminde bu hizmetler ve devasa yatırımlar hız kesmeden devam etti.

Bütün bu yaptıklarınız hizmet aşkınız ve anlayışınızdan kaynaklanmaktadır.

Eğer bütün yapılanlar halkta karşılığını bulamamışsa, 23 Haziran’da yapılacak olan seçimde tekrar halktan oy istemek yerine, takdir halkın vicdanına bırakılmalıdır.

Sayın Cumhurbaşkanım;

25 yıl boyunca yapılan hizmetler halka doğru anlatılamamış ise, halkın talepleri ve beklentileri tekrar ve doğru bir şekilde dinlenilmelidir.

Halkın tam olarak ne istediğini bilebilmek için iyi derece dil bilen danışmanlar değil, halkla gönül bağı kuranlarla hareket edilmelidir, onlar üzerinden halka inilmelidir.

Sizleri gerçekten seven ve sizlere gönül vermiş ve sizlere inanan bu halk, sizlerin bu tür danışmanların kuşatmasında olduğunuzu ve halkla aranızda bunların kalın duvarlar ördüklerini düşünülmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanım;

Belki de bu halkın doğruyu ve yanlışı daha net ve anlaşılır görebilmesi için böyle bir zamanda kendi razı geleceği bir sonuçla baş başa bırakılmalıdırlar.

Tercihi yanlışta olsa sonuç kendi takdirine bırakılırsa bu halk asla kendisi için yapılan doğrulara ve hizmetlere kayıtsız kalmaz, inkar etmez, görmemezlikten gelmez.

Böyle bir tavır karşısında elini vicdanına koyup doğru bir tercihte bulunacağına inanıyorum.

Sayın Cumhurbaşkanım;

Sizlerin takdire şayan gayret ve çalışmalarınızın meşru olmayan yollarla gasp edilemeyeceğini, herkesin üzerine düşen görevi hak ölçüleri dahilinde ifa edeceğini ümit ediyor, seçim sonuçlarının tekrar hayırlı olmasını niyaz ediyorum

Saygılarımla.

 

İzlenme: 5918 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR