• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

24 HAZİRAN SEÇİMİ’NİN KAZANANI KİMDİR?

Musa APUHAN

Musa APUHAN

E-Posta : musa_serdar1234@hotmail.com


1- R.T. Erdoğan’dır, çünkü içerden ve dışarıdan yapılan bütün saldırılara rağmen dik durdu inandığı doğruları yapmaktan ne pahasına olursa olsun vazgeçmedi ve neticesini sandıkta çok bariz bir şekilde gördü. Millete ve Memlekete hayırlı ve uğurlu olsun.
2- Muharrem İnce’dir, çünkü yıllardır ciğer gibi gördüğü ve ulaşamadığı CHP Genel başkanlığına bir adım daha yaklaştı.


3- Meral Akşener’dir, çünkü Pensilvanya tarafından proje olarak ortaya atılan ve kendisine yüklenen yükün altında bocalayıp dururken halkın desteği ile kifayetsiz olduğunu kanıtlatıp bu ıstıraptan kurtuldu.
4- Saadet Partisi’dir, çünkü Erbakan hocadan sonra başına gelen bütün musibetlerden( Kamalak’tan, Karamollaoğlu’ndan) kurtulacağı için 
5- HÜDA PAR’dır, çünkü Türkiye genelinde girdiği ilk seçimlerinde oy oranlarını artırarak çıkmıştır.
6- MHP ve Devlet Bahçeli’dir, çünkü zor zamanlarda verdiği kritik kararlarla hem ülkesine hem de partisine ciddi anlamda bir güç ve ivme kazandırmıştır.
7- Mazlum coğrafya ve ezilenlerdir, çünkü halen Türkiye gibi, R.T. Erdoğan gibi, Müslüman ve vefalı kardeşleri gibi destekçileri ve sevenlerinin olduğunu bildikleri ve gördükleri için.
8- Filistin, Arakan, Bosna, Mısır, Suriye, Irak Azerbaycan ve daha nice kardeş halklarımızdır.

SEÇİMİN KAYBEDENİ

1- AK Parti’dir, çünkü Genel başkanlarına rağmen Cumhur ile Milletvekilliği seçimi arasındaki makas aralığı çok fazla olmuştur.
2- Kemal Kılıçdaroğlu’dur, çünkü kaset kumpası ile onu genel başkan yapan Pensilvanya onda umduğu ışığı göremeyince onun üzerine Muharrem İnce ve Meral Hanım kuma gibi getirilerek artık istenmediği alenen kendisine gösterilmiştir. Kasetle geldi kesatla gidecek.
3- Temel Karamollaoğlu’dur, Çünkü yıllardır camiası ve milli görüşçüler tarafında abi diye bildikleri kişinin aslında iş başa düşünce nasıl yanlış stratejiler yaptığını gördüler ve hiçbir milletvekili kazanamayarak bundan sonraki süreçte mecliste verilen her kararda veya yapılan her itirazda onun vebalinin ve ona oy verenlerin vebalinin olduğu bilinecektir.
4- ABD, AB, İsrail ve diğer Türkiye düşmanlarıdır, çünkü büyüttükleri umutları bir bomba gibi ellerinde patladı ve bu halk yine Milli ve yerli bir duruş sergileyerek onları alt etmiştir. 
5- FETÖ’cüler, Darbeciler ve ülkede anarşizm yaratanlardır, çünkü yaptıkları bütün çirkin ve alçak oyunlarına rağmen bu halk kardeş olmaktan vazgeçmedi.
6- İyi Parti’dir, çünkü kurulurken bir temeli yoktu. Proje partisiydi daha iyisini bulunca bu iyilerini çöpe atar Pensilvanya ve ağababaları…
Son olarak: diyorum ki kazananlar iyi ki de kazanmış ve kaybedenler iyi ki de kaybetmiştir. Ancak keşke AK Partide kazansaydı, genel başkanları kadar inançlı, azimli ve kararlı olabilseydi. Oysa AK Parti üzerine oynanan oyunların en az dört katı R.T. Erdoğan üzerinde oynanmıştır.
Yapılan seçimin oluşacak yeni Meclisin ve kurulacak yeni Hükümetin Memleketimize, Milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.
Bingöl özelinde seçime katılan bütün siyasi partilerin, adayların ve seçmenlerin göstermiş oldukları sağduyuya teşekkür ediyorum. Milletvekili seçilen hemşerilerimize başarılar diliyorum.

25 Haziran 2018

 

İzlenme: 3998 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ