• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Malatya Spor Altyapı Seçmelerine Yoğun İlgi

malatya-spor-altyapi-secmelerine-yogun-ilgi--

Bingöl’de düzenlenen Evkur Yeni Malatyaspor altyapı seçmeleri, yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
09 Temmuz 2018 Pazartesi 23:50

  

 

Evkur Yeni Malatyaspor altyapı seçmelerine Bingöl merkezin yanı sıra, Karlıova, Genç ve Solhan ilçelerinden de büyük bir katılım sağlandı. Büyük bir katılım sonucunda 15’e yakın genç futbolcu Malatya’daki seçmelere katılma hakkını kazanırken, bu olumlu durum Evkur Yeni Malatyaspor altyapı Koordinatörü Murat Uçkun’unda ilgisini çekti.

“Özkaynak Modelini Özellikle Benimsiyoruz”

Altyapı koordinatörü Murat Uçkun, Bingöl‘de düzenlenen Evkur Yeni Malatyaspor altyapı seçmelerine büyük bir katılımın sağlandığını belirtti. Evkur Yeni Malatyaspor altyapı seçmeleri yapılan tüm iller arasında en fazla yoğunluğun Bingöl’de yaşandığını dile getiren Uçkun, “Bingöl’de böylesine genç bir futbol potansiyelinin olması, Bölgemiz ve ilimiz açısından çok önemli bir kazançtır. Malatyaspor Kulübü olarak öz kaynak modelini özelikle benimsiyoruz. Futbolda uzun dönemsel ve kalıcı başarılar için artık dışarıda sadece transfer bütçeleri yerine daha uzun, daha kalıcı başarılar için kendi öz kaynak modelini geliştirip, ciddi ve uzun dönemsel planlarla üretmeyi sağlarsak, Malatyaspor’un geleceğini daha sağlam temeller üzerine oturtmuş olacağız. Gittiğimiz her bölge illerinde çok önemli genç yeteneklere karşılaşıyoruz, bu durum bizim için önemli olduğu kadar, tüm bölge kulüpleri için de önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Uçkun, son olarak şunları söyledi: “Bingöl’de yapılan Evkur Yeni Malatyaspor altyapı seçmelerinde emeği geçen spor kurumları, futbol kulüpleri ve tüm gençlerimize teşekkür ediyorum.”

 


Haber okunma sayısı: 13731Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ