• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Karaarslan: Milli sporcu Ağralı'ya çıkılmalı!

karaarslan-milli-sporcu-agraliya-cikilmali

Eğitim ve Toplum Gönüllüsü Semiramis Karaaslan, Bingöllü başarılı atlet Yavuz Ağralı’ya sahip çıkılması çağrısında bulundu.
12 Kasım 2018 Pazartesi 19:49


Eğitim ve Toplum Gönüllüsü Semiramis Karaaslan, Bingöllü başarılı atletin imkansızlıklar içinde çok sayıda başarıya imza attığını belirterek, Ağralı’ya sahip çıkılması çağrısında bulundu.

Karaaslan, çağrısında şunları söyledi:

“Vodafone 40. Maratonu vardı. Maratona sevgili Yavuz Ağralı da katıldı. Yavuz’un bu yarıştan 2 ay önce yükseklik kampına gitmesi gerekiyordu. Erzurum 2000 metrenin üstündeydi ve maalesef ekonomik nedenlerden dolayı gidemedi. İmkanı olmadığı için Kütahya’da kendi imkanlarıyla kamp yapmaya başladı. Kütahya ise 800 metre… Ayrıca her iki dizinde de ciddi problemler var. İğne ve sürekli ağrı kesicilerle koşuyor… Son 2 ayda hep sıkıntı çekti. Ama yine de elinden geleni yaptı ve 42 km. koşuyu bitirmeyi başardı. Türkler arasında 4 ncü, genel sıralamada 13 ncü oldu… Kafasındaki problemlerle gece-gündüz demeden çalıştı. Elleri donsa da ayakkabı boyacılığı da yaptı… 27 yaşına geldi. İki üniversite bitirdi. Ama işi yok. Sürekli söz veriliyor ama işe alınamıyor… Lütfen! sesimizi duyun, Balkan Maraton şampiyonu gencimize, sahip çıkacak yetkilileri bekliyoruz.”


Haber okunma sayısı: 49295

Hindi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ