• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

ASKF ALİMOĞLU İLE DEVAM

-askf-alimoglu-ile-devam

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 9. Olağan genel kurulu yapıldı. Olağan genel kurulunda Ali Ekber Alimoğlu 117 delegenin oyunu alarak güven tazeledi.
12 Haziran 2017 Pazartesi 22:06


Yapılan Genel kurula Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, Erzurum TFF Bölge Müdürü Metin Çopur, Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ ve delegeler katıldı. 

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, sporun her türünü destekleyeceklerini belirterek, “bize mantıklı ve akılcı sorunla gelinen her noktada destek olacağım, sporun insan yaşamında önemli yer aldığını biliyorum ve bünyemizde bulunan Yaşam spor kulübünün futbolun yansıra diğer branşlarda da faaliyet gösterme gayretimiz sürecek ve gerekli talimatları verdim, Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Federasyon Başkanı Ali Ekber Alimoğlu Tarafından Belediye Başkanına Teşekkür Plaketi takdim edildiToplam 181 delegesi olan genel kurula 154 delege katıldı. Kullanılan toplam oy sayısı 154, Boş oy 1, geçersiz oy 5 geçerli oy 149 olarak tespit edildi. Delegeler tarafından verilen oylardan Başkan adayı Zeki Yılmaz 32, Ali Ekber Alimoğlu 117 oy aldı. Alimoğlu aldığı 117 oy ile güven tazeleyerek ASKF başkanlığına yeniden seçildi. 

Genel kurul üyelerine ve misafirlere hitap eden Başkan Alimoğlu, “ Genel kurulumuza teşrifleri ile onurlandıran ve her zaman yanımızda olan, desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum. En zor zamanlarımızda kapısını çaldığımızda tereddüt etmeden spora ve sporcuya el atan bir belediye başkanına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Yine spor İl Müdürümüz Erdal Arıkan’ında aramızda bulunmasına çok memnun oldum. Arkadaşlar amacımız spora ve sporcuya hizmet etmek olan federasyon yönetim kuruluna katılan bütün kulüp temsilcileri ve delegesayona, spor taban birliklerine teşekkür ederim” dedi.

Genel Sekreterliğe Şevket Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Mücahit Kızılarslan, Vedat Hakan, Mithat Kaya, Müjdat Aydoğdu, Yunus Kaya, Fehmi Katanalp, Mehmet Yıldız, Muhammed Arif Kaya, Nureddin Bulut seçildi. 

 


Haber okunma sayısı: 532

Haberin etiketleri:

ASKF ALİMOĞLU İLE DEVAM
GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1089 hit, 370 ziyaretçi, 409 ziyaret
Bu ay:
5374 hit, 2203 ziyaretçi, 2656 ziyaret
Toplam:
765980 hit, 241659 ziyaretçi, 335642 ziyaret