• DOLAR 3,8640 TL
  • EURO 4,5393 TL
  • Altın 155,7977 TL
GÖLBAL

12 BİNGÖLSPOR’A DESTEK İÇİN BULUŞTULAR

-12-bingolspora-destek-icin-bulustular

Bingöl Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi, işadamlarını 12 Bingölspor’a destek için bir araya getirdi.
25 Temmuz 2017 Salı 02:58

 

Bingöl Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 12 Bingölspor için organize edilen toplantıda kentin işadamlarıyla adamlarıyla bir araya geldi.

Burada konuşan Vali Mantı, kentin kimliğini yansıtan 12 Bingölspor’a sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, “12 Bingölspor’un acilen aşılması gereken sorunlarını çözmek için bir araya geldik. Bu takıma sahip çıkmazsak ve ligden düşerse, bugün vereceğimiz desteğin 10 katını versek tekrar 3’üncü lige çıkaramayız” dedi.

Vali Mantı, “Şimdi takımımıza 2.lig yolunda hep birlikte destek olmalıyız. Bu değirmeni çalıştırmak için su lazım ve bu suyu hep beraber vermemiz gerekir. Nimet külfete tabidir, bir şehirde yaşayan insanların sadece oranın hayatını değil zevkini de, nimetini de, külfetini de paylaşmak zorunda. Biz bunu paylaşma adına bir araya geldik. Hep birlikte takımımıza sahip çıkarak hak ettiği yere taşıyacağız” diye konuştu.BAŞKAN BARAKAZİ: “EN FAZLA DESTEĞİ BİZ VERDİK”

12 Bingölspor’a en fazla desteği belediyenin verdiğini ifade eden Başkan Barakazi ise, “Hem bal liginde hem de 3. ligde en fazla destek veren kurum biziz. İki nedenden dolayı ben sporu destekliyorum. Birincisi, şehrin tanıtımı, ikincisi ise gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutması. Bu vesilelerden dolayı takımımıza destek veriyoruz. Şunu çok net ifade ediyorum, hiç kimse bir şey yapmasa da, sürünsek de, bal ligine de düşsek takımımıza yalnız bırakmayacağız. Nereye kadar götürebilirsek götüreceğiz. En azından sınandığımız bir doğruyu kovalamış olacağız. Eğer bu şehirde bir şekilde kazanıyorsak, bu şehrin ortak faydasına olacak şeylerde de harcamasını bilmeliyiz. Buraya gelen ve gelmeyen tüm işadamlarımızın bu konuda duyarlılık göstereceğini biliyorum” diye konuştu.

Desteklerinden dolayı Başkan Barakazi’ye teşekkür 12 Bingölspor Onursal Başkanı Reşat Yılmaz da, “12 Bingölspor kentin çocuklarının takımıdır. Bu takım sahiplenirse, çocuklarımız, gençlerimiz sahiplenmiş olacak. Bal ligine çıktığımız günden buyana belediye başkanımız sürekli yanımızda durdu. Desteğinden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Birçok takım, bizim takımı ayakta tuttuğumuz bütçeyle gıdasını bile karşılamıyor. Biz bu kadar düşük bütçelerle bu yerlere geldik. Bu takımı kolay buralara getirmedik, bir kaybedersek bir daha da bu seviyelere getiremeyiz. Takımımıza hep birlikte destekleyerek, hak ettiği yere taşımalıyız. Bu toplantıya iştirak ederek bizleri yalnız bırakmayan, maddi manevi destek sözü veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 


Haber okunma sayısı: 314

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
114 hit, 68 ziyaretçi, 72 ziyaret
Bu hafta:
114 hit, 65 ziyaretçi, 72 ziyaret
Bu ay:
3692 hit, 2129 ziyaretçi, 2332 ziyaret
Toplam:
712297 hit, 222641 ziyaretçi, 307222 ziyaret