• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

“Ziya Hoca’ya Verilen Her Oy, Cumhur İttifakı’nın Olacak”

ziya-hocaya-verilen-her-oy-cumhur-ittifakinin-olacak

Seçime iki gün kala Bingöl de Partililerle bir araya gelen MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, “Ziya hocaya verilen her oy, Cumhur İttifakı’na verilmiş olacaktır” dedi.
29 Mart 2019 Cuma 18:03

 

 

Bingöl Belediye Başkanı adayı Mehmet Zeki Buyankara’ya destek amacıyla Bingöl’e gelen MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Buyankara’ya verilecek her oyun Cumhur İttifakı’na verilmiş olacağını söyledi. MHP Seçim Koordinasyon Merkezi önünde halkla buluşan Akçay’la birlikte Bingöl’e gelen MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ile Bingöl MHP İl Başkanı Nurettin Varol, başkan adayı Mehmet Ziya Buyankara birer konuşma yaptılar.
 

 

BUYANKARA’YA BÜYÜK DESTEK

Havanın soğuk ve yağmurlu olmasına rağmen yoğun katılımın olduğu seçim programında söz alan Bingöl Belediye Başkan adayı Mehmet Ziya Buyankara, “Halkımıza söz veriyoruz, adamcılık, ayırımcılık, bölgecilik, yolsuzluk, yapmayacağız. Biz yaradılanı severiz, Yaratandan ötürü. Herkes benim birinci sınıf akrabamdır. Herkes benim için eşit hizmeti hak etmiştir” dedi. “Bingöl seninle gurur duyuyor” tezahüratına karşılık veren Buyankara, “Ben de sizinle gurur duyuyorum, ben her durumda sizinle gurur duydum ve gurur duymaya devam edeceğim” diye konuştu. Buyankara şunları söyledi:

“Ankara’dan bize destek için gelen il koordinatörümüz Arzu Erdem hanıma ve Grup Başkan Vekilimiz Erkan Akçay Bey’e teşekkür ediyorum. Her hafta mutlaka bir vekilimiz gelerek bize destek oldu. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi temsilen gelen tüm vekillerimize teşekkür ederim.”

‘TEMİNATIMIZ SAYIN BAHÇELİ’DİR’

Söz alan MHP İstanbul Milletvekili ve Bingöl İl Koordinatörü Arzu Erdem de şöyle konuştu:

“Ziya Buyankara’nın ve ilçe belediye başkan adaylarımızın proje ve taahhütleri bizim taahhüdümüzdür. Teminatımız genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’dir ve aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın taahhütleridir. Bizim başkanlarımız torpil, adamcılık, bölgecilik, yapmazlar. Torpilimiz fakire, fukaraya, kimsesizlere olacak. Pazar günü sandığa gittiğimizde vicdanımızla hareket edeceğiz, geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünerek, gençlerimize iş-aş sağlayacak Ziya hocama tam destek vereceğinize inanıyorum. Bingöl Spor taraftarına da sesleniyorum, Bal liginde olan kulübümüzü hak ettiği yere getirmek için Ziya başkanımızın da sözü var. Bingöl’ün tüm ilçeleri spor ile tanışacak, spor ile anılan bir il haline geleceğiz.

‘HER OY İŞ VE AŞ OLARAK DÖNECEKTİR’

Verilecek her oyun Cumhur İttifakı’na verilmiş olacağını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekilli Erkan Akçay da şunları söyledi:

“Bizler Cumhur İttifakı ile yeni cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle beraberiz. Yeni hükümet sistemine bizler ortağız. İttifakımız pazara kadar değil, mezara kadardır. Ziya hocamıza vereceğiniz oyları aynı zamanda Cumhur İttifakı’na vermiş olacaksınız. Ziya başkanımız, Cumhur İttifakı’nın başkanı olarak hizmet getirecektir. Cumhur İttifakı’nın başında Sayın Cumhurbaşkanımız bulunmaktadır. Ziya hocamıza vereceğiniz her oy, işsize iş ve aş olacaktır. Bingöl Türkiye’nin parlayan yıldızı olacaktır. Bu yağmurlu günde Ziya başkanımızı yalnız bırakmadığınız için hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”


Haber okunma sayısı: 8853Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ