• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

Bazencir: "Esnaf ve işadamları zor durumda"

bazencir-esnaf-ve-isadamlari-zor-durumda CHP Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazencir, “2018 yılında Bingöl’de dört yüz’e yakın esnaf ve iş adamı iflas etti” dedi.

AK PARTİ’NİN ADAYI ERDAL ARIKAN OLDU

ak-partinin-adayi-erdal-arikan-oldu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti grup toplantısında Bingöl Belediye Başkan Adayının Erdal Arıkan olduğunu açıkladı.

Parkın: Kiğı tarihi vizyonuna kavuşacak!

parkin-kigi-tarihi-vizyonuna-kavusacak Kiğı ilçesinde Belediye Başkan aday adayı olan gazeteci Atilla Parkın, “Kiğı ilçesinin tarihi vizyonuna kavuşturmak için adayım” dedi.

Kiğı Ak Parti teşkilatı: Bu Sefer Kazanacağız!

--kigi-ak-parti-teskilati-bu-sefer-kazanacagiz Bingöl Kültür Merkezinde gerçekleşen İlçe Belediye başkan aday adayı temayül yoklamasında dört aday adayı ve teşkilat üyeleri, birlik ve beraberlik mesajı ile birlikte iddialı

Kiğı Ak Parti teşkilatı: Bu Sefer Kazanacağız!

--kigi-ak-parti-teskilati-bu-sefer-kazanacagiz Bingöl Kültür Merkezinde gerçekleşen İlçe Belediye başkan aday adayı temayül yoklamasında dört aday adayı ve teşkilat üyeleri, birlik ve beraberlik mesajı ile birlikte iddialı

Ustahabipoğlu Sancaktepe’den aday adaylığını açıkladı

-ustahabipoglu-sancaktepeden-aday-adayligini-acikladi İki dönemdir İstanbul Sancaktepe Belediye Meclis üyeliğinin yanı sıra gurup başkan vekili olarak yürüttüğü siyasi çalışmalarını, Belediye başkanı aday adaylığı müracaatıyla duyurdu.

Dilovası’nda Güneş Hareketi!

-dilovasinda-gunes-hareketi Eski Dilovası Dernekler Federasyonu ve Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş, geniş katılım ile aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

GÜLER: HALK KİMİ İSTİYORSA, O BİZİM ADAYIMIZ'DIR

-guler-halk-kimi-istiyorsa-o-bizim-adayimizdir Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Ak Parti İl ve ilçe teşkilatları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleriyle istişare toplantısında bir araya geldi. İstişareye büyük önem verdiklerini

Yalın: “Asıl Sıkıntı Üretememek, tüketmek”

-yalin-asil-sikinti-uretememek-tuketmek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalın ile Parti Meclis Üyesi Yüksel Taşkın, Bingöl’de partilerinin il başkanlığında basın açıklaması düzenledi. Vekil Yalın, “Ekonomik

HUDAPAR'da Nöbet Değişimi

hudaparda-nobet-degisimi Yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı olarak görev yapan Hamdullah Tasalı, görevini Orhan Açıkbaş'a devretti.

Yılmaz ve Berdibek’ten Ballı, Kadayıflı Kayıt

-yilmaz-ve-berdibekten-balli-kadayifli-kayit Seçim sonrası TBMM’ye kayıt yaptıran Ak Parti Bingöl milletvekilleri gazetecilere ve meclis çalışanlarına bal, kadayıf ve ceviz ikram etti.

Yılmaz: "Başarı, hepimizindir"

yilmaz-basari-hepimizindir Bingöl'den tekrar milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız ile birlikte bu süreçte halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

İKİ AK PARTİ BİR HDP 2-1

-iki-ak-parti-bir-hdp-2-1 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde gelenek yine bozulmadı. Bingöl’de üç dönemdir iki Ak Parti, bir HDP adayı seçiliyor.

“Baskılara rağmen başarılı olduk”

-baskilara-ragmen-basarili-olduk HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, partilerine dönük baraj altında bırakma gayretlerinin amacına ulaşamadığını belirterek, “tüm bu baskılara rağmen HDP bu siyasi mücadeleden başarılı

Ataoğlu’ya Sandık Şoku

ataogluya-sandik-soku Bingöl’de İYİ Parti’den aday olan eski AK Parti’li Kazım Ataoğlu, sandıkta umduğunu bulamadı. Köyü Çaytepe’de AK Parti 305, Kazım Ataoğlu 78 oy aldı. Genç İlçesi’nden ise bin 281 oy aldı.

Korkuta: “Memlekete Hizmet Aşkım Devam Edecektir”

-korkuta-memlekete-hizmet-askim-devam-edecektir Ak Partiden üçüncü sıra milletvekili adayı Zeki Korkutata, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Bingölün her köşesini gezdim, çok önemli tespitler, tecrübeler edindim, hizmet aşkımız devam

Ataoğlu: “Korku, Sandığa Yansımayacaktır”

--ataoglu-korku-sandiga-yansimayacaktir İYİ Parti Bingöl Milletvekili Adayı Kazım Ataoğlu, AK Parti haricinde başka partileri destekleyen seçmenlerin, kararlarını açık bir şekilde dile getiremediğini ancak sandıkta tepkisini ortaya koyacaktır

HDP ADAYI AYDEMİR’DEN İKTİDAR PARTİSİNE SERT ELEŞTİRİLER

hdp-adayi-aydemirden-iktidar-partisine-sert-elestiriler Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bingöl Milletvekili Adayı Erdal Aydemir, sosyal medya hesabı twitter üzerinden iktidar partisine eleştiriler yönelterek kendisine ve partisine destek istedi.

Yılmaz’dan Çevre Yolu Müjdesi

--yilmazdan-cevre-yolu-mujdesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kiğı-Sancak karayolu çalışması kapsamında Bingöl’e yeni bir çevre yolu kazandırılacağını söyledi.

Yavuz: Bu memleketin düzenini bozuyorsun haberin olsun

yavuz-bu-memleketin-duzenini-bozuyorsun-haberin-olsun Partisinin Bingöl mitingde konuşan HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, KHK’lar ve Güvenlik soruşturmaları sonucu mağdur edilen insanların FETÖ’nün hazırladığı devlet hafızası üzerinden mağdur