• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

SİYASET

Bingöl'de Ak Parti'den 52 Aday Adayı Müracaat Etti

bingolde-ak-partiden-52-aday-adayi-muracaat-etti 24 Haziran erken genel seçimlerinde AK Parti’den, il dışında yapılan başvurular ile beraber 52 kişinin aday adaylığı için başvuru yaptığı öğrenildi.

Saadet Partisi Emanet Verdiği Oylarını Geri Alacaktır!

saadet-partisi-emanet-verdigi-oylarini-geri-alacaktir Seçim sürecini değerlendiren Saadet Partisi Bingöl İl Başkanı Nusrettin Aytunç, AK Parti’deki Milli Görüş oylarının partisine geri döneceğini belirterek, “Bingöl’de AK Parti’nin oylarının

Şebnem Koçakelçi, İstanbul'dan aday adayı oldu

sebnem-kocakelci-istanbuldan-aday-adayi-oldu Eski Bingöl Milletvekillerinden Şebnem Koçakelçi, İstanbul 1. bölgeden Milletvekili aday adayı oldu.

İŞ ADAMI SAİM BAĞBARS, İSTANBUL'DAN ADAY ADAYI OLDU

is-adami-saim-bagbars-istanbuldan-aday-adayi-oldu İstanbul'da yaşayan Bingöllü işadamı Saim Bağbars, Ak Parti'den aday adaylığını açıkladı.

HDP İdris Baluken'u aday gösterecek!

hdp-idris-balukenu-aday-gosterecek HDP Bingöl eski milletvekili İdris Baluken, 24 Haziran’da aday gösterilecek.

Ekinci: “Siyaset, almak değil vermek sanatıdır”

-ekinci-siyaset-almak-degil-vermek-sanatidir AK Parti aday adayı Ekinci; Bilgimi, tecrübemi ve aldığım şeyleri bu şehre karşı bir borcum olarak ödemek istiyorum dedi.

Bazencir: Cevdet Yılmaz eserleriyle konuşsun!

-bazencir-cevdet-yilmaz-eserleriyle-konussun CHP İl Başkanı Ahmet Bazencir, “Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın CHP Genel Başkanımız ile ilgili yaptığı açıklamaların yerine Bingöl’e Bakan olarak ekstra neler kazandırdı?

İYİ PARTİ: YİTİRİLEN ADALETİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ

-iyi-parti-yitirilen-adaleti-yeniden-tesis-edecegiz Bingöl İyi Parti İl Başkanı Hasan Kızılboğa, basına yaptığı açıklamada seçimlere hazır olduklarını, ülkede yitirilen adaleti yeniden tesis etmek için iktidara talip olduklarını söyledi.

Murat Küçük, MHP’den Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

-murat-kucuk-mhpden-aday-adayligi-basvurusunda-bulundu Murat Küçük, Milliyetçi Hareket Partisinde Bingöl Milletvekilli Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

AK PARTİ’DE ADAY ADAYI REKORU!

----ak-partide-aday-adayi-rekoru Bingöl’de Ak Parti aday adaylığına 46 başvuru yapıldı. Başvurular 2 Mayıs’a kadar uzatılmasıyla beraber bu sayının elliye çıkabileceği ve Bingöl’ün tarihinde bir rekor olacağı belirtildi.

Buğrahan: “TÜRKİYE SON KALEDİR”

-bugrahan-turkiye-son-kaledir AK Partiden milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Orhan Buğrahan, Bingöl’de yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Buğrahan, “Emperyalist güçlerin hedefi olan Türkiye, son kaledir.

Berdibek: “İki bir siyasetini bitireceğiz”

-berdibek-iki-bir-siyasetini-bitirecegiz AK Parti önündeki açıklaması mitinge dönen Berdibek, “Bingöl’de iki dönemdir yaşanan 2-1 siyasetini sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi.

RESUL KORKMAZ, AK PARTİ'DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-resul-korkmaz-ak-partiden-adayligini-acikladi Bingöl’ün İstanbul’da tanınan İş Adamlarından Resul Korkmaz, AK Parti’den Bingöl Milletvekilliği için aday adayı olacağını açıkladı.

Şahin Bingöl: Ülkeme ve Milletime hizmet etmeye hazırım

sahin-bingol-ulkeme-ve-milletime-hizmet-etmeye-hazirim AK Parti’den Bingöl milletvekili Aday Adaylığı müracaatını yapan Bingöl: “Günün rüzgarıyla savrulanlardan olmadık. Davamız da mücadelemiz de nettir. Bu kutlu davanın neferi olmaktan onur duyuyor,

SÜNGÜ: “YENİ DÖNEM YENİ BİNGÖL”

-sungu-yeni-donem-yeni-bingol Ak Parti Bingöl Milletvekilliği aday adayı SGK Kayıt Dışı İstihdam İle Mücadele Daire Başkanı Yakup Süngü “AK Parti döneminde Bingöl’e ciddi yatırımlar yapıldı. Biz de tarihi ve doğal

Taahhütlerimi yerine getirmezsem hesap sorun

-taahhutlerimi-yerine-getirmezsem-hesap-sorun Bingöl Milletvekili Aday Adayı Zeki Korkutata; Taahhütlerimi yerine getirmediğim zaman benden her zaman hesap sorabilirsiniz. Bende bunun hesabını alnımın akıyla vereceğim

Girişen, HÜDA PAR’dan Milletvekilli aday adayı oldu

girisen-huda-pardan-milletvekilli-aday-adayi-oldu Bingöllü iş adamı Bayram Girişen, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Dr. Heybet Semur, Aday Adaylığını Açıkladı

dr-heybet-semur-aday-adayligini-acikladi Op. Dr. Heybet Semur, AK Parti Bingöl İl Teşkilatına giderek, 24 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimler için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

DR. ABDULLAH ALİMOĞLU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-dr-abdullah-alimoglu-aday-adayligini-acikladi Uzun yıllardır Bingöl Devlet Hastanesi’nde hizmet veren Radyoloji Doktoru Abdullah Alimoğlu, 24 Haziran genel seçimlerinde Bingöl Milletvekilliği için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olduğunu

TARTAR, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

tartar-aday-adayligini-acikladi Gazetemizin yazarlarından Kemal Tartar, Ak Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tartar, yaptığı yazılı açıklamada; "Saygıdeğer, Kadirşinas Bingöl Halkı; Ülkemiz 24 Hazirandan itibaren yeni bir

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1237 hit, 545 ziyaretçi, 626 ziyaret
Bu ay:
4728 hit, 1941 ziyaretçi, 2400 ziyaret
Toplam:
758669 hit, 239244 ziyaretçi, 332005 ziyaret