• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

SİYASET

Güler: STK’lar ile görüştü

-guler-stklar-ile-gorustu Ak Parti İl Başkanı M. Hanifi Güler, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek 24 Haziran’da yapılacak Genel seçimde ‘nasıl bir milletvekili profili görmek istiyorsunuz’ diye sordu.

Tasalı, Adaylık müracaatında bulundu

tasali-adaylik-muracaatinda-bulundu HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Hamdullah Tasalı, HÜDA PAR’dan milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

CHP’de 3 Aday Açıklandı

chpde-3-aday-aciklandi 24 Haziran seçimlerinde CHP Bingöl Milletvekili adayları belirlendi.

Güler: “Özlenen birlik tablosu oluştu”

-guler-ozlenen-birlik-tablosu-olustu Temayül seçimlerini değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Güler, “Bütün aday adaylarımıza eşit bir sürede söz hakkı tanıdık ve kendilerini ifade etme imkanı sağladık. Beklenen özlenen birlik

SÜNGÜ “24 HAZİRAN’IN PROVASINI YAPTIK”

-sungu-24-haziranin-provasini-yaptik AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı Yakup Süngü, haftasonu gerçekleştirilen temayülde oy kullanan delegelere teşekkür ederek, Temayül yoklamasının AK Parti’ye gösterilen yakın ilgiyi bir kez

Dr. Heybet Semur: “24 Haziran’da Güçlü Bir Mesaj Vereceğiz”

dr-heybet-semur-24-haziranda-guclu-bir-mesaj-verecegiz AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Heybet Semur, “24 Haziran’da güçlü bir iktidar seçersek, milli ve manevi değerlere sahip olan, bu ümmete âşık insanları getirirsek, şu mesajı vereceğiz: bu

Balaman, İstanbul 1. Bölgeden Adaylığını Açıkladı

balaman-istanbul-1-bolgeden-adayligini-acikladi Akit Tv moderatörü yazar Sabri Balaman, Ak Parti’den İstanbul 1. Bölge aday adaylığını açıkladı.

Tokuş: “Tecrübelerimi Bingöl İçin Kullanmak İstiyorum”

tokus-tecrubelerimi-bingol-icin-kullanmak-istiyorum 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bingöl Milletvekilliği için aday adayı olan Av. Ramazan Tokuş, Mecliste

Bingöl'de Ak Parti'den 52 Aday Adayı Müracaat Etti

bingolde-ak-partiden-52-aday-adayi-muracaat-etti 24 Haziran erken genel seçimlerinde AK Parti’den, il dışında yapılan başvurular ile beraber 52 kişinin aday adaylığı için başvuru yaptığı öğrenildi.

Saadet Partisi Emanet Verdiği Oylarını Geri Alacaktır!

saadet-partisi-emanet-verdigi-oylarini-geri-alacaktir Seçim sürecini değerlendiren Saadet Partisi Bingöl İl Başkanı Nusrettin Aytunç, AK Parti’deki Milli Görüş oylarının partisine geri döneceğini belirterek, “Bingöl’de AK Parti’nin oylarının

Şebnem Koçakelçi, İstanbul'dan aday adayı oldu

sebnem-kocakelci-istanbuldan-aday-adayi-oldu Eski Bingöl Milletvekillerinden Şebnem Koçakelçi, İstanbul 1. bölgeden Milletvekili aday adayı oldu.

İŞ ADAMI SAİM BAĞBARS, İSTANBUL'DAN ADAY ADAYI OLDU

is-adami-saim-bagbars-istanbuldan-aday-adayi-oldu İstanbul'da yaşayan Bingöllü işadamı Saim Bağbars, Ak Parti'den aday adaylığını açıkladı.

HDP İdris Baluken'u aday gösterecek!

hdp-idris-balukenu-aday-gosterecek HDP Bingöl eski milletvekili İdris Baluken, 24 Haziran’da aday gösterilecek.

Ekinci: “Siyaset, almak değil vermek sanatıdır”

-ekinci-siyaset-almak-degil-vermek-sanatidir AK Parti aday adayı Ekinci; Bilgimi, tecrübemi ve aldığım şeyleri bu şehre karşı bir borcum olarak ödemek istiyorum dedi.

Bazencir: Cevdet Yılmaz eserleriyle konuşsun!

-bazencir-cevdet-yilmaz-eserleriyle-konussun CHP İl Başkanı Ahmet Bazencir, “Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın CHP Genel Başkanımız ile ilgili yaptığı açıklamaların yerine Bingöl’e Bakan olarak ekstra neler kazandırdı?

İYİ PARTİ: YİTİRİLEN ADALETİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ

-iyi-parti-yitirilen-adaleti-yeniden-tesis-edecegiz Bingöl İyi Parti İl Başkanı Hasan Kızılboğa, basına yaptığı açıklamada seçimlere hazır olduklarını, ülkede yitirilen adaleti yeniden tesis etmek için iktidara talip olduklarını söyledi.

Murat Küçük, MHP’den Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

-murat-kucuk-mhpden-aday-adayligi-basvurusunda-bulundu Murat Küçük, Milliyetçi Hareket Partisinde Bingöl Milletvekilli Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

AK PARTİ’DE ADAY ADAYI REKORU!

----ak-partide-aday-adayi-rekoru Bingöl’de Ak Parti aday adaylığına 46 başvuru yapıldı. Başvurular 2 Mayıs’a kadar uzatılmasıyla beraber bu sayının elliye çıkabileceği ve Bingöl’ün tarihinde bir rekor olacağı belirtildi.

Buğrahan: “TÜRKİYE SON KALEDİR”

-bugrahan-turkiye-son-kaledir AK Partiden milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Orhan Buğrahan, Bingöl’de yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Buğrahan, “Emperyalist güçlerin hedefi olan Türkiye, son kaledir.

Berdibek: “İki bir siyasetini bitireceğiz”

-berdibek-iki-bir-siyasetini-bitirecegiz AK Parti önündeki açıklaması mitinge dönen Berdibek, “Bingöl’de iki dönemdir yaşanan 2-1 siyasetini sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi.