• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

SİYASET

Yalın: “Asıl Sıkıntı Üretememek, tüketmek”

-yalin-asil-sikinti-uretememek-tuketmek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalın ile Parti Meclis Üyesi Yüksel Taşkın, Bingöl’de partilerinin il başkanlığında basın açıklaması düzenledi. Vekil Yalın, “Ekonomik

HUDAPAR'da Nöbet Değişimi

hudaparda-nobet-degisimi Yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı olarak görev yapan Hamdullah Tasalı, görevini Orhan Açıkbaş'a devretti.

Yılmaz ve Berdibek’ten Ballı, Kadayıflı Kayıt

-yilmaz-ve-berdibekten-balli-kadayifli-kayit Seçim sonrası TBMM’ye kayıt yaptıran Ak Parti Bingöl milletvekilleri gazetecilere ve meclis çalışanlarına bal, kadayıf ve ceviz ikram etti.

Yılmaz: "Başarı, hepimizindir"

yilmaz-basari-hepimizindir Bingöl'den tekrar milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız ile birlikte bu süreçte halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

İKİ AK PARTİ BİR HDP 2-1

-iki-ak-parti-bir-hdp-2-1 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde gelenek yine bozulmadı. Bingöl’de üç dönemdir iki Ak Parti, bir HDP adayı seçiliyor.

“Baskılara rağmen başarılı olduk”

-baskilara-ragmen-basarili-olduk HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, partilerine dönük baraj altında bırakma gayretlerinin amacına ulaşamadığını belirterek, “tüm bu baskılara rağmen HDP bu siyasi mücadeleden başarılı

Ataoğlu’ya Sandık Şoku

ataogluya-sandik-soku Bingöl’de İYİ Parti’den aday olan eski AK Parti’li Kazım Ataoğlu, sandıkta umduğunu bulamadı. Köyü Çaytepe’de AK Parti 305, Kazım Ataoğlu 78 oy aldı. Genç İlçesi’nden ise bin 281 oy aldı.

Korkuta: “Memlekete Hizmet Aşkım Devam Edecektir”

-korkuta-memlekete-hizmet-askim-devam-edecektir Ak Partiden üçüncü sıra milletvekili adayı Zeki Korkutata, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Bingölün her köşesini gezdim, çok önemli tespitler, tecrübeler edindim, hizmet aşkımız devam

Ataoğlu: “Korku, Sandığa Yansımayacaktır”

--ataoglu-korku-sandiga-yansimayacaktir İYİ Parti Bingöl Milletvekili Adayı Kazım Ataoğlu, AK Parti haricinde başka partileri destekleyen seçmenlerin, kararlarını açık bir şekilde dile getiremediğini ancak sandıkta tepkisini ortaya koyacaktır

HDP ADAYI AYDEMİR’DEN İKTİDAR PARTİSİNE SERT ELEŞTİRİLER

hdp-adayi-aydemirden-iktidar-partisine-sert-elestiriler Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bingöl Milletvekili Adayı Erdal Aydemir, sosyal medya hesabı twitter üzerinden iktidar partisine eleştiriler yönelterek kendisine ve partisine destek istedi.

Yılmaz’dan Çevre Yolu Müjdesi

--yilmazdan-cevre-yolu-mujdesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kiğı-Sancak karayolu çalışması kapsamında Bingöl’e yeni bir çevre yolu kazandırılacağını söyledi.

Yavuz: Bu memleketin düzenini bozuyorsun haberin olsun

yavuz-bu-memleketin-duzenini-bozuyorsun-haberin-olsun Partisinin Bingöl mitingde konuşan HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, KHK’lar ve Güvenlik soruşturmaları sonucu mağdur edilen insanların FETÖ’nün hazırladığı devlet hafızası üzerinden mağdur

“Siyaset menfaat ve çıkar için yapılmamalıdır”

Karlıova ilçesinde Seçim bürosu açılışında konuşan HÜDA PAR Bingöl Milletvekili Hamdullah Tasalı, siyasetin menfaat ve çıkar için yapılmaması gerektiğini söyledi.

"Yeni Türkiye’yi gençler ile birlikte inşa edeceğiz"

-yeni-turkiyeyi-gencler-ile-birlikte-insa-edecegiz AK Parti’nin gençlerin partisi olduğunu söyleyen Berdibek, “Yeni Türkiye’yi gençler ile birlikte inşa edeceğiz” dedi.

TASALI: “KUZEY İLÇELERİ YOL İLE BAĞLANIR”!

tasali-kuzey-ilceleri-yol-ile-baglanir Bingöl’de seçim çalışmalarına devam eden HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları Hamdullah Tasalı ve Fuat Sönmez, Bingöl’ün Adaklı, Kiğı ilçeleri ile Sancak beldesinde halk ve esnaf ziyaretlerini

Buldan: AKP yolun sonuna geldi”

buldan-akp-yolun-sonuna-geldi Partisince düzenlenen Bingöl mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan , “Demirtaş’ın cesaretinden, HDP’nin siyasetinden korkuyorlar. Recep Bey de, AKP’de, yolun sonuna geldi. Son kullanma

"AK Parti eserleriyle meydanda"

-ak-parti-eserleriyle-meydanda AK Parti’nin eserleri ve hizmetleri ile tanınan bir parti olduğunu söyleyen Berdibek, “Halkımız eğitimden sağlığa ve ulaşıma kadar birçok eseri görmeseydi 16 yıl boyunca destek vermezdi” dedi.

Güler: “Ak Parti’ye Oy Vermek, Geleceğimize Oy Vermektir”

-guler-ak-partiye-oy-vermek-gelecegimize-oy-vermektir Cumartesi günü Yayladere, Kiğı, Adaklı ve Sancak bölgesini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili adayları, esnafları ziyaret ederek destek istediler. Kiğı ve Adaklı’da halka seslenen İl başkanı Mehmet

ATALAY’DAN YILMAZ’A SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN SERT GÖNDERMELER!

-atalaydan-yilmaza-sosyal-medya-uzerinden-sert-gondermeler Bingöl eski Belediye Başkanı Serdar Atalay, sosyal medya hesabı twitter üzerinden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a çok sert eleştirilerde bulundu.

Karlıova'ya Yüksekokul Sözü!

-karliovaya-yuksekokul-sozu AK Parti Karlıova Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Yılmaz: Karlıova artık Yüksekokul istiyor. Değerli kardeşlerim bizde bunu üç vekil adayı olarak önümüze hedef olarak koyuyoruz.