• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

HUDAPAR'da Nöbet Değişimi

hudaparda-nobet-degisimi

Yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı olarak görev yapan Hamdullah Tasalı, görevini Orhan Açıkbaş'a devretti.
10 Eylül 2018 Pazartesi 23:52


HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Hamdullah Tasalı görevini, yapılan devir teslim töreni ile Orhan Açıkbaş'a devretti. Yapılan törenin ardından Orhan Açıkbaş, HÜDA PAR Bingöl yeni İl Başkanı oldu.

"Makamlar hizmet yerleridir"

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Hamdullah Tasalı, yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Bingöl İl başkanlığını yürüttüğünü söyledi.27'nci Milletvekili adaylığından dolayı il başkanlığından istifa edip ayrılmak zorunda kaldığını söyleyen Tasalı, "İstifamın ardından İl Başkanlığımızı vekâletten Orhan Açıkbaş yürütüyordu.  Bugün, görevi tamamen genel merkezimizin uygun görmesi ve genel başkanımızın atamasıyla bundan sonra HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığını Orhan Açıkbaş Bey yürütecektir. Bu görevin Orhan kardeşimize ve Bingöl'e hayırlı olmasını diliyorum. Bu tür görevler ve makamlar sorumluluk istiyor. Makamlar geçici ve hizmet yeri olduğunu hepimiz biliyoruz. Görevimiz süresinde yapabildiklerimiz oldu, yapamadıklarımız oldu. Yeni başkanımız yönetimiyle inşallah daha iyi işler yapacaklarına inanıyorum, bundan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz." dedi.

"Makamlar geçici hizmetler kalıcıdır"

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığı görevini devraldığı Hamdullah Tasalı'ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığı görevine getirilen Orhan Açıkbaş, "Partimizin kuruluşundan bu yana beraber çalıştığımız kurucu il başkanımız olan Hamdullah Tasalı'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün bu görev bize verildi. İnanıyorum ki her arkadaşımız bu görevi almaya hazırdır. Görevi devrederken emekli olmak yok, hizmetimize devam edeceğiz. Görevler, makamlar geçici sahipleri her an değişebilir. Bugün bu görev bize verildiyse yarın başka arkadaşa verilir. Önemli olan bulunduğumuz görev ne olursa olsun en iyi şekilde hizmetle hakkını vermek lazım." şeklinde konuştu. (Nihat Kanat-İLKHA)

 


Haber okunma sayısı: 6324Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ