• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Belediye Emanetimizi Alacağız

belediye-emanetimizi-alacagiz

MHP Milletvekili Taşdoğan "Bingöl’de konuştu: Belediye emanetimizi alacağız" dedi. Bingöl'e seçim çalışmalarına ikinci kez destek amacıyla gelen MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, “Her MHP’li Bingöl Belediyesini bilir, çünkü şehit Belediye başkanımız Hikmet Tekin’i bilir. O yüzden Bingöl bizim için çok önemlidir. 31 Martta Mehmet Ziya Buyankara ile emanetimizi geri alacağız” diye konuştu.
26 Mart 2019 Salı 01:33


BUYANKARA: “SİZLERİN DESTEĞİ İLE HEP BERABER KAZANACAĞIZ”

SKM önünde soğuk hava şartlarına rağmen kalabalık halka hitap eden İl Başkanı Nurettin Varol’un ardından söz alan Mehmet Ziya Buyankara, “İkinci defa bize destek için gelen Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan’a teşekkür ediyorum. Bizi burada yalnız bırakmadılar. ‘İnsana sadakat yaraşır görse de ikrah, yardımcısıdır doğruların hazreti Allah.’ Biz doğruları söylüyoruz, biz insanımızı seviyoruz. Biz memleketin sorunları tespit ederek projeler hazırladık. Kopyalama projeler yapmadık. Biz her gün ev ev geziyoruz, biz kazanınca Bingöl kazanacak, hepimiz kazanacağız” açıklamalarında bulundu

  

“BİZ DERT ÇEKERİZ AMA ADAY GERİ ÇEKMEYİZ”

MHP Milletvekili Taşdoğan, "Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakına destek vermiştir. Bu ittifak 30 büyükşehirde belirli birtakım illerde gerçekleşmiştir, bu saatten sonra yeniden şekillenecek bir ittifak yoktur. MHP, Bingöl'de de kendi adaylarıyla seçime girmiştir. MHP'nin Bingöl'de bir aday çekmesi herhangi bir şekilde gündemimiz de yoktur. Biz çeksek çeksek bu millet için gam çekeriz, dert çekeriz aday çekmeyeceğiz" dedi.

“MHP ADAYLARI ÇALMAZ, ÇALDIRMAZ VE BEREKETLİ OLUR”

Bingöl'ün layık olduğu hizmete MHP ile kavuşacağını belirten Taşdoğan, "Bingöl'e her gelişimizde partimize ilgi daha fazla artıyor. Hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın, kardeşlerimizin ilgi ve alakası artıyor. Bingöl hizmete susamış, Bingöl huzura susamış. Bingöl vatanımızın önemli şehirlerinden bir tanesidir. Buranın layık olduğu hizmeti ve huzuru inşallah MHP getirecek. Her gün Bingöl'e bir vekil geliyor. Yakında Grup Başkanvekilimiz Erkan Bey de teşrif edecek. Görüldüğü gibi genel merkezimiz Bingöl'ü hiçbir zaman yalnız bırakmadı, bırakmıyor. Memlekette hiçbir adayımızı yalnız bırakmıyoruz.

MHP, kendi prensipleri olan, kendi ülküleri olan, ilkeli bir parti olduğumuz içinde bizim adaylarımız ilkeli ve ülkülüdür. MHP Belediye başkanları çalmaz, çaldırmazlar, halkın malını halka hizmet ederler, hocamızın projelerini inceledim, inşallah bu projelerin takipçisi ve destekçileri olarak Bingöl’e en güzel hizmetlere vesile olacağız. Bingöl bizim için çok özel bir ildir. Her MHP’li Bingöl Belediyesini bilir, çünkü şehit Belediye başkanımız Hikmet Tekin’i bilir, 1977 yerel seçimlerinde yüzde 33 oy ile Belediye başkanlığını kazanan şehidimiz Hikmet Tekin’i biliriz. İçerde gördüğüm anket de yüzde 33 yazıyordu. Tarih tekerrürden ibarettir. Biz buna vuslat diyoruz.  Bingöl’ü MHP hizmetine kavuşturacağız. Herkesin telefonu vardır, cep telefonunda 500 kişinin telefonu vardır. Her birinizden rica, hatır gönül için, arayın ve bu sefer bir deneme için oy isteyin. Biz burada hizmet yaparız.  O yüzden Bingöl bizim için çok önemlidir. 31 Martta Mehmet Ziya Buyankara ile emanetimizi geri alacağız” dedi.
SKM ziyareti sonrası Milletvekili Taşdoğan, esnaf ziyareti ile son buldu.

 


Haber okunma sayısı: 8932

Haberin etiketleri:

Belediye emanetimizi alacağız


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ