• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Bazencir: Yolsuzluk talanın hesabını verecekler!

bazencir-yolsuzluk-talanin-hesabini-verecekler

Geçen hafta basın açıklaması yaparak, sosyalistlerin kendilerini din karşıtlığı üzerinden var ettiğini iddia eden Ak Parti Bingöl İl Başkanı Hanefi Güler’e Chp İl Başkanı Ahmet Bazencir’den cevap geldi. Bazencir; “AKP’liler önce yaptıkları talanın hesabını versinler, mukaddes dinimizi alet etmesinler, vatandaş artık buları tanıyor, yolsuzluk talanlarının hesabını soracağız" dedi.
09 Ağustos 2019 Cuma 23:37

 Geçtiğimiz  hafta basın açıklaması yaparak, sosyalistlerin kendilerini din karşıtlığı üzerinden var ettiğini iddia eden Ak Parti Bingöl İl Başkanı Hanefi Güler’e  Chp İl Başkanı Ahmet Bazencir’den cevap  geldi. Bazencir; “AKP’liler önce yaptıkları talanın hesabını versinler ondan sonra dini değerlerden konuşsunlar. ” dedi.

Kimin ne kadar dindar olduğunu, Allah’ın kelamına kimin uyduğunu ancak Allah bilir diyen Bazencir, “AKP Bingöl il Başkanı Hanefi Güler gazetelere verdiği demeçlerde dinimizi kendine maske ederek CHP’lileri, solcuları dinsizlikle suçlamış. Açıkça söylüyorum halt etmiş. Yüce dinimizin değerleri Müslümanların ortak vicdanıdır. Kimin ne kadar dindar olduğunu Allah’ın kelamına kimin uyduğunu ancak yüce Allah bilir.

Ülkeyi soymakla meşgul, AKP iktidarının marifetleri ortada iken. Hanefi Güler’in yıllardan beri yaptıkları türban edebiyatı, din bezirgânlığı üzerinden halkı artık kandıramayacakları son İstanbul seçimi ile anlaşılmıştır. İslam dini, hırsızlığı, faizi, tefeciliği açıkça yasaklamışken toplumun Bingöl’ün içinde bulunduğu değerler ortada iken boyundan büyük laflara artık kimse inanmıyor” ifadelerini kullandı.

“Önce yaptıkları talanın hesabını versinler”Yapılan yollar için fazla ödeme yapıldığını iddia eden Bazencir, “İki yıl önce ihalesi 264 milyona yapılan Sancak yolunu 100 milyona yapıyorlar dedim kimseden ses çıkmadı. AKP’liler önce yaptıkları talanın hesabın versinler ondan sonra dini değerlerden konuşsunlar.

1- Sancak yolu bir soygundur.

2- Palu, Genç, Muş demiryolu bir soygundur.

3 -Servi yolu bir soygundur.

3- Kiğı, Yedisu yolu bir soygundur.

Kimse yanlış anlamasın. Bu yolların hizmetlerin yapılmasına karşı değilim yapılan haksız, fazla ödemelere karşıyım. Günü geldiğinde bu hak edişlerin tekrar tekrar incelenerek adaletin tecelli edeceğine olan inancım tamdır. Hanefi Güler kendini mümin, solcuları münafık ilan etmiş. Allah her zaman, her yerde doğruların yanındadır. Dünyada ideoloji dönemleri bitiyor. Bundan dolayı solcular, sosyalistler, kapitalistler, gerçek dindarlar İstanbul’da İmamoğlu, Ankara’da Mansur Yavaş üzerinde birleştiler. Esas olan solcu, sağcı olmak değil, dürüst, güvenilir adam olmaktır” şeklinde konuştu.


Haber okunma sayısı: 5324Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ