• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Yılmaz ve Berdibek’ten Ballı, Kadayıflı Kayıt

-yilmaz-ve-berdibekten-balli-kadayifli-kayit

Seçim sonrası TBMM’ye kayıt yaptıran Ak Parti Bingöl milletvekilleri gazetecilere ve meclis çalışanlarına bal, kadayıf ve ceviz ikram etti.
09 Temmuz 2018 Pazartesi 23:42

 

24 Haziran seçim sonuçlarına göre 27. dönemde AK Parti’den Milletvekili seçilen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Milletvekili Feyzi Berdibek önceki gün Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Çoşkun ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili kaydını yaptılar.

Yılmaz, 24 Haziran ile birlikte yeni yönetim sisteminin ilk seçimlerini gerçekleştirdiklerini kaydederek, ilk defa yeni yönetim sistemine göre Meclisin toplanacağını ve görevini yapacağını söyledi. Yılmaz, sistemde kaynaklanan bir istikrara olduğunu söyleyerek, halkın güven oyunu sandıkta verdiğini belirtti.

Yılmaz, erken seçim konusunda, "Henüz partimizde böyle bir konuyu tartışmış, belli bir görüşü, karara bağlamış değiliz. Bir partinin kararı ile olacak bir husus değil. Meclisimizde Anayasa değiştirecek çoğunluğu ile karara bağlayabileceği bir konu" diye konuştu.Yılmaz, ikram edilen Burma Kadayıf’ın Türkiye’nin her yerinde satıldığını ve bütün kadayıfçıların Bingöllü olduğunu yine aynı zamanda Bingöl’ün bal ve arıcılıkta bir marka şehir olduğunu belirten Yılmaz, “Dünya’ya ikinci olan Bingöl Balımızı ikram ettik. Bu vesile ile tanıtımını yaptık” dedi.

Sosyal medyadan açıklamalarda bulunan 27. Dönem Ak Parti Milletvekili Feyzi Berdibek, Dünya ikincisi olarak tescillenen Bingöl Balımızı ve Meşhur Burma Kadayıfımızı, TBMM’ye kayıt yaptırmak için gelen değerli milletvekillerimize ve meclis personelimize ikram ettik. Allah’ın izni ile Bingölümüzün tanıtımı için bu her iki ürünümüzü de hakettiği noktaya taşıyacağız. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili kaydımızı yaptık. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın” dedi.


Haber okunma sayısı: 7697Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 5 ziyaretçi, 5 ziyaret
Bu ay:
6542 hit, 2799 ziyaretçi, 3245 ziyaret
Toplam:
788684 hit, 249884 ziyaretçi, 347053 ziyaret