• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

VAROL: BİNGÖL GENELİNDE İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!

-varol-bingol-genelinde-ittifak-soz-konusu-degildir

Milliyetçi Hareket Partisi MHP adayımız Mehmet Ziya Buyankara ve ekibimizin üç aydır başlattığı ev ziyaretlerini hazmedemeyenler; ev, ev gezerek “MHP’ye oy vermeyin, biz birleştik aksi halde HDP çıkar” denilerek yalan beyanlarla önümüzü kesmeye çalışmalarını esefle karşılıyoruz.
07 Mart 2019 Perşembe 15:29

 

BİZ, “HALKIMIZIN BEKLENTİSİ OLAN PROJELERLE GELİYORUZ”

MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol’un yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Bingöl il, ilçe ve belde adaylarımızın takdire değer çalışmaları ile herkesimden destek alan özellikle Bingöl merkez adayımız Mehmet Ziya Buyankara’nın Bingöl’e dair hizmet aşkını, geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini, adaletli yönetimini ve tespitler sonrası büyük projelerini hazmedemeyenler; yalan ve iftiralarla bizim azmimizi kırmaya çalışan ‘algı yalancılarına’ kimse itibar etmesin”. 
 VAROL: “BİNGÖL’Ü  BEŞ YIL DAHA HEBA ETMEYELİM!...

Varol, “halkımızın gönlünde taht kuran adayımız, Mehmet Ziya Buyankara’ya ve ekibimizin özverili,  çalışmalarına tüm desteğimiz ile yanlarında olduğumuzu herkes bilsin. Genel seçimde Cumhur İttifakına destek verdik, Ak Parti’ye düşen, halkın umudu olan adayımıza koşulsuz destek olmalarıdır. Bingöl ilinin beş yıl daha heba etmesine gönlüm razı gelmez, işte aday, işte projelerimiz. İşi ehline verdik, Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile ilimizi yeniden canlandıracağız.

“Hep bana, Rabbena” deyimi gibi olmaz, diyen Varol,  “halktan aldığımız motivasyonumuz ile yeni ve heyecan dolu ekibimizin memlekete dair hizmet aşkına her Bingöllüden destek bekliyoruz” dedi.


 

 


Haber okunma sayısı: 4292Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
328 hit, 102 ziyaretçi, 112 ziyaret
Bu ay:
4199 hit, 1796 ziyaretçi, 2052 ziyaret
Toplam:
800872 hit, 253999 ziyaretçi, 352599 ziyaret