• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Solmaz: “Genç’in Adayı Benim”

-solmaz-gencin-adayi-benim

MHP Bingöl 1’inci sıra milletvekili adayı Emre Solmaz, “Ben Genç ilçesi Servi köyü doğumluyum. Ancak ben bunla birlikte ben Yağkinliyim, Zikteliyim, Tavzliyim yani ben Genç’in bir evladıyım. Gençliler başka yerde aday aramasına gerek yok” dedi.
04 Haziran 2018 Pazartesi 18:37


 

 

MHP Bingöl 1’inci sıra milletvekili adayı Emre Solmaz, “Ben Genç ilçesi Servi köyü doğumluyum. Ancak ben bunla birlikte ben Yağkinikliyim, Zikteliyim, Tavzliyim yani ben Genç’in bir evladıyım. Gençliler başka yerde aday aramasına gerek yok” dedi.

24 Haziran’da yapılacak milletvekili seçiminde MHP’den Bingöl milletvekili adayı olan Emre Solmaz ve Murat Küçük ile İl Başkanı Nurettin Varol ve partililer, Genç ilçesinde esnaf ziyareti yaptı. Ziyaret öncesi mini bir miting yapan adaylar halka vaatlerini açıkladı.İlkin kısa bir selamlama konuşması yapan MHP Genç ilçe Başkanı Mehmet Ali Karayel, son dönemlerde ülke çapında MHP’ye yakın bir ilgi olduğunu söyleyerek bu seferde bir defada olsa MHP’ye oy vererek, partilerini deneyin dedi.  Konuşmasına Cumhur İttifakı’na değinerek başlayan ve aynı zamanda Gençli olan Bingöl 1’inci sıra milletvekili adayı Emre Solmaz, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a oy isteyerek şöyle konuştu:  “Hepinizin malumu olduğu üzere partimiz MHP, VE AK Parti bir Cumhur İttifakı oluşturulmuş bulunmaktadır. Bu ittifakta bizler MHP olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayip Erdoğan’ı destekleyeceğimizi ilan ettik. Şimdi bu sözün arkasındayız. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a oy istiyoruz. Parlamentoda MHP’ye yani kendimize oy istiyoruz.”“BENDE GENÇ’İN BİR EVLADIYIM”

Genç halkı son 16 yıldır aynı partiden farklı insanları seçtiğini işaret ederek, bu defa da denenmemiş biri olarak kendilerine destek vermesini söyleyerek, “Kıymetli hemşerilerim bende Genç ilçesi Servi köyü doğumluyum. Ancak ben bunla birlikte Yağkinliyim, ben Zıkteliyim, ben Tavzliyim yani ben Genç’in bir evladıyım. Gençliler başka yerde aday aramaya gerek yok. Genç’in adayı buradadır ve sizi saygıyla selamlıyor. Genç’in sorunlarını biliyoruz. Çözüm adına ne gerekiyorsa bundan hiçbir şüpheniz olmasın var gücümüzle çalışacağız. Güvenlik Korucularımızın sorunlarını biliyoruz. Çözüm adına maaşların iyileştirilmesi, özlük haklarının iyileştirilmesi adına ne gerekiyorsa yapacağız inşallah bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Çaytepe’nin içme suyu sorununu biliyoruz çözmek için var gücümüzle çalışacağız buna emin olun. 16 yıldır Genç ilçesi oylarını vererek bazı kişileri seçti. Öncelikle her kim taş üzerine bir taş koymuşsa hepsine teşekkür ediyoruz.  Ancak yapılan hizmetleri gördüğünüz kadarıyla yetersiz ve eksik. İşte biz tamda bu anlamda denenmemiş biri olarak karşınızdayız. Bize desteklerinizi sunun evvelallah sözümüzdür vaadimizdir Genç’in hangi sorunu varsa çözmek adına ne gerekiyorsa var gücümüzle çalışacağız.” Dedi.

“BAHÇELİ ZOR ZAMANLARDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YANINDA DİK DURMUŞTUR”

Parti genel başkanı Devlet Bahçeli’nin zor süreçlerde hep Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklediğini de belirten Solmaz, “Değerli kardeşlerim biliyorsunuz son dönemlerde ülkemiz üzerine dışarıdan bir oyunlar oynandı. Sağ-sol olsun, terör olsun sonra gezi olayları ve 15 Temmuz darbe girişimi olsun liderimiz Sayın Devlet Bahçeli bey hiçbir siyasi hesap gütmeksizin, bütün siyasi hesapları bir kenara bırakarak dimdik bir şekilde ülkesinin ve hükümetinin yanında durdu. Bugüne baktığımızda Sayın Devlet Bahçeli Beyi yine bütün siyasi hesapları bir kenara bırakarak, ülkenin bütünlüğü, bayrağın dalgalanması ve ezanın susmaması için dışarıdan yapılan operasyonlara karşı Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Erdoğan’ı destekleyeceğini söyledi.  Evvelallah bu millet tüm bunları görüp, hiç birine pirim vermeyip 24 Haziran’da onlara gereken dersi verecektir” şeklinde konuştu. (Gencinsesi)

 


Haber okunma sayısı: 2366Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
373 hit, 96 ziyaretçi, 108 ziyaret
Bu ay:
4108 hit, 1706 ziyaretçi, 1959 ziyaret
Toplam:
795024 hit, 251938 ziyaretçi, 349890 ziyaret