• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Saadet adayı Kaya: Rüşvet alan da, veren de mel’undur

-saadet-adayi-kaya-rusvet-alan-da-veren-de-melundur

Saadet Partisi Bingöl Belediye Başkan Adayı Musa Ahmet Kaya, seçim sonuçları açıklandıktan sonra sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, önemli konulara vurgu yaptı. Kaya, belediye çalışmalarında rüşvet ve imar kıyaklarına yer verilmemesi gerektiğinin altınız çizerek, “Eski Terminal yeri, Özel idare arazisi ve askeri alanın şahsi menfaat guruplarına verilmemelidir” değerlendirmesinde bulundu.
03 Nisan 2019 Çarşamba 00:23


“BELEDİYE ASLİ GÖREVLERİNİ YERNE GETİRMELİDİR”

  

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, çalışmaları boyunca kendilerine destek olan Bingöllülere teşekkür eden Kaya, “Bingöl Belediye Başkanı olarak seçilen Erdal Arıkan ve ekibine yeni vazifesinde başarılar diliyor, öncelikle belediyenin asli görevlerini yapmasını tavsiye ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

“RÜŞVET ALAN DA, VEREN DE MEL’UNDUR, TABELEASI ASILMALI”

 

 

Kaya, şu  paylaşımda bulundu: “Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Belediye’ye ‘Rüşvet Alan da, Veren de Mel’undur’ tabelasının asılması, otobüslerde engelli ve çocuk arabaları ile ilgili sıkıntının giderilmesi, İŞKUR alımlarına siyasi müdahalede bulunulmaması, belediye meclisinde alınması gereken kararların parti meclisinde alınmaması, Kültür Mahallesindeki mağduriyetin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması, imara açılacak yerlerin ovalardan ve verimli topraklardan seçilmemesi, eski terminal yerinin hiç kimseye peşkeş çekilmemesi, Özel İdare arazisinin planda olduğu gibi park yapılması ve askeri alanın taşınması durumunda bölgenin ranta kurban edilmemesi tavsiyemizdir.”

 


Haber okunma sayısı: 11841Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ