• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

"PROJELERİN TEMİNATI, DEVLET BAHÇELİ’DİR”

-projelerin-teminati-devlet-bahcelidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl seçim koordinasyon merkezinin açılışı, İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’in katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Erdem; “Projelerin teminatı Sayın Devlet Bahçeli’dir” dedi.
26 Şubat 2019 Salı 12:32


Milliyetçi hareket partisi (MHP) İstanbul Milletvekili ve Bingöl seçim koordinasyon sorumlusu Arzu Erdem, Bingöl Havalimanında karşılandıktan sonra konvoyların eşliği ile Hastane Caddesinde bulunan MHP’nin seçim koordinasyon merkeze gelerek açılışını gerçekleştirdi.

Seçim koordinasyon merkezi; İstanbul Milletvekili Arzu erdem, Belediye Başkan adayı M.Ziya Buyankara, İl Başkanı Nurettin Varol, il ilçe teşkilatları, ilçe adayları, partililer ve çok sayıda vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen açılışa yoğun ilgi oldu.

VAROL “O GÜNÜ TEKRAR YAŞAYACAĞIZ.”Seçim koordinasyon merkezinin açılışında ilk söz alan MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol şunları söyledi; “Milliyetçi Hareket Partisi için Bingöl ayrı bir önem arz etmektedir. Çünkü şehit belediye başkanımız Hikmet Tekin 1977’de Bingöl’de bir zafere imza atmıştı. Görevi başındayken kahpece şehit edilmiştir. İnşallah biz bugün ziya hocamızla, o günü tekrar yaşayacağız. Ve bunu hep beraber Bingöl halkı tekrar Türkiye’ye ve Dünya’ya duyuracaktır. Bingöl’ün yeniden silkinmeye ihtiyacı vardır. Bizim Belediye başkanlarımız sadece Belediye başkanları olmayacaktır. Yalnız yol yapan, köprü yapan, kaldırım düzenleyen, şehrin fiziki çevresi ile ilgilenen kişilerde olmayacaklardır. Her bir adayımız Milliyetçi hareket partisinin 50 yıllık emanetini omuzlayan gelecek yıllarda da omuzlamaya manen yemin eden ortak acı, ortak anı, ortak akıl, ortak kararları hayatımıza mal eden dava inşaları olacaklar inşallah. Eğer Dünü unutursanız yarını hatırlayamazsınız. Şimdi bir mola var 10 yıl önce ve 10 yıl sonra diye. Siyasete göre MHP’nin 10 yıl önce Dünya görüşü, Ahiret görüşü ve Türkiye’ye bakışı Dışarıya içeriye neyse bugünde aynıdır. Bizim projelerimizin ve Bingöl’ün Teminatı Devlet beydir.”

BUYANKARA; “BİNGÖL İÇİN HİZMETE SUSAMIŞ BİR NEFERİM”

Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol’dan sonra söz alan MHP Belediye Başkan Adayı M.Ziya Buyankara, “Bingöl seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde vatandaşları selamladıktan sonra şöyle konuştu; “Ben Ziya Buyankara olarak daima Bingöl’e, Bingöllülerle gurur duydum. Onların sevdalısıyım, Hizmetkârıyım daima. Bingöl sevdaya, hizmete susamış. Biz herkesi kucaklamaya geliyoruz. Herkese hizmet etmeye geliyoruz. Türkiye cidden her yeri ile hizmet aldı büyüdü, Gelişti. Bingöl’de şehir açısından büyüdü ama gelişmedi.

“AYIRIM YAPMAYACAĞIZ, ADALETLE YÖNETECEĞİZ”

Biz Bingöl’ü geliştirmeye başlayacağız, Onun için geliyoruz. Bingöl halkı inançlıdır, Bingöl halkı imanlıdır, Bingöl halkı vatanseverdir. Bu yüzden bizde Bingöl halkına canla başla hizmet etmeye talip olduk. İçinizden biri olarak geldik ve şimdi karşınızdayız. Değerli oylarınızla inşallah seçileceğiz. Bingöl’ün her ferdine, her yerine hizmet götüreceğiz. Bingöl’ün Gazilik unvanı da var. Çabantaşındaki zaferini dedelerimiz, büyüklerimiz iyi bilir.  İnşallah 31 Mart günü yeni bir zafer ile taçlandıracağız. Bingöl inanının hizmete susadığını, bir takım adaletsizliklere, haksızlıklara uğradığını maalesef İŞKUR kurasında bile bazılarının kurada çıkmadığını görüyoruz. İşte biz geldiğimizde adaletle davranacağız. Herkese eşit davranacağız. Herkesin adayı olacağız. Hiç kimsenin arasında ayrım yapmayacağız. Bir şeyler değişecek ama her şey değişecek. Bingöl’de çok güzel şeyler olacak. “

ERDEM; “BİNGÖL’ÜN MİLLETVEKİLİYİM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili ve Bingöl seçim koordinasyon sorumlusu Arzu Erdem ise, 3. Kez Bingöl’e geldiğini belirtirken konuşmasına şöyle devam etti; “Arzu Erdem İstanbul milletvekili değil, Azru Erdem Allah’ın izni ile Bingöl Milletvekilidir. Devlet Bahçeli, ben Bingöl’e gelirken dedi ki, ‘Bingöl’ün anahtarını getirecek misin?’ Allah’ın izni ile Anahtarını adaylarımızla birlikte Devlet Bahçeliye teslim edeceğiz. Hikmet Tekini tekrar yad ediyorum. Parti ayrımı yapmadan seçim gününe kadar hep birlikte çalışacağız.” dedi.

‘ELMALI KÖYÜNDEKİ HEMŞİRE VE OKUL ONARIM İŞİNİ BİZ ÇÖZDÜK”

Erdem; “Bingöl’e İlk geldiğim gün, beni Elmalı köyüne götürdüler. Bir şehit evini ziyaret etmiştik. Sağlık ocağında Hemşire yoktu. Ben söz verdim. 3 ay boyunca her gün kürsüden Elmalı köyünün sağlık ocağını onaralım, Elmalının okulunu onaralım, hemşiremizi gönderelim dedim. Şimdi Hemşirede gitti, okulda onarıldı. Gördüler bizi, Allah’ın izni ile çözdük. Bingöl’ün hiçbir ilçesi, köyü sahipsiz kalmayacak. Vereceğiniz oy sizin namusunuzdur. Bingöl’ün teröre teslim etmeyeceğiz. Bayrağımızın, imanımızın, Ülkemizin arkasında duracağız.”

 


Haber okunma sayısı: 1589Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
676 hit, 258 ziyaretçi, 295 ziyaret
Bu ay:
3537 hit, 1524 ziyaretçi, 1746 ziyaret
Toplam:
800210 hit, 253740 ziyaretçi, 352293 ziyaret