• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Muhtar Ali Bozkurt, yeni bir rekor için aday oldu

-muhtar-ali-bozkurt-yeni-bir-rekor-icin-aday-oldu

Bingöl Kültür Mahallesinde 25 yıldır muhtarlık görevini yürüten Ali Bozkurt, 6. kez aday olarak yeni bir rekor için adaylığını açıkladı.
19 Mart 2019 Salı 15:32

 

 

 Ali Bozkurt, 1994 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde 29 yaşındayken Kültür Mahallesi muhtarı seçildi. 1965 doğumlu olan Bozkurt, aday olarak girdiği sonraki seçimleri de kazanarak 25 yıldır muhtarlık görevini sürdürüyor.

 

“YARIM KALAN PROJELERİMİ TAMAMLAYACAĞIM”

Mahallede okul yapımı, park yapımı, cami yapımı gibi birçok çalışmada öncülük eden Bozkurt, yarım kalan projelerini tamamlamak için yeniden muhtar adayı olduğunu söyledi.

Bozkurt, muhtar seçilmesi durumunda, Kültür Mahallesi ile Bingöl Devlet Hastanesi arasında yaya yolu, muhtarlık yeri ve çok amaçlı okuma salonu, sentetik saha yapımı, lise yapımı, sağlık ocağının yıkılıp yeniden yapılması ve imara açılan yerleşim yerlerinin aydınlatma işlerinin tamamlanması için ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde çalışma yürüteceğini söyledi.

Bingöl’de 25 yıldır her yıl konvoy yaptığını belirten Bozkurt, bu yıl muhtar adayları için konvoy yapılmasının yasaklandığını belirterek, “siyasi partiler istediği gibi konvoy yapıyor ancak muhtar adayları yapamıyor. Muhtar adayları için uygulanan konvoy yasağının kaldırılmasını istiyoruz” dedi.

 


Haber okunma sayısı: 7799Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ