• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

KOVALAR:“İLİMİZE DEVA OLACAĞIZ”

-kovalarilimize-deva-olacagiz

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Bingöl Kurucu İl Başkanı olarak atanan Mikail Kovalar, yaptığı açıklamada, “İstişare ve ortak akıl ile ilimize deva olacağız” dedi.
21 Temmuz 2020 Salı 21:44

“HALKIMIZIN İLGİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Kovalar, yaptığı yazılı açıklamada; Bingöl ilimizin her rengi bizim için değerlidir. Hiç kimseyi, hiçbir rengi ötelemeden, kucaklayamaya, halkımızın her derdine deva olmaya geliyoruz” diye konuştu.

 

Kovalar; şunları söyledi: “Toplumumuzun sosyal dokusu temelinde her kesimini en içten duygularımızla kucaklayacak bir anlayış çerçevesinde çıktığımız bu yolda, bizlere desteklerini esirgemeyen Deva Partisi Bingöl kurucu il heyetimize, il başkan aday adaylarımıza ve doğrudan ve de dolaylı olarak duygularımıza ortak olan değerli hemşehrilerimize teşekkürü bir borç bilirim.Ülkemizin yenidünya düzeninde gelişmiş medeniyetler statüsünde yerini alabilmesi için ekonomik, sosyal, toplumsal ve kültürel faktörlerin iyileştirilmesi bağlamında demokrasi, hukuk, insan hakları ve özgürlük ilkelerine bağlı kalınması ve bu hedeflerin, geçmişin tecrübe simgesi olan büyüklerimizin önerileri ve bugünün dinamik genç kardeşlerimizin ilkeli azimleriyle birlikte başarılabileceği kanısını taşımaktayım. Bu minvalde, dünü bugün ile harmanlayıp refah düzeyi yüksek daha yaşanılabilir müreffeh bir Türkiye oluşturma gayemizin ancak ve ancak ortak akıl temelinde istişare yoluyla mümkün olabileceğini belirtmek isterim.

Bu bağlamda Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan tarafından şahsıma tevdi edilen Bingöl Kurucu İl Başkanlığı görevi nedeniyle başarı dilekleri ve tebrik mesajlarını ileten değerli hemşehrilerimize bir kez daha teşekkürlerimi iletir ve önümüzdeki günlerde kurucu il heyetimizle yapacağımız istişare toplantısının akabinde süreç ile ilgili kamuoyunu bilgilendireceğimizi ifade ederim.

Ayrıca ülkemizde 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen hain darbe kalkışmasını lanetliyor ve yıl dönümü vesilesiyle şehitlerimize Allah'tan rahmet ve gazilerimize de minnettarlığımızı sunarım.”

 


Haber okunma sayısı: 4930Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1487 hit, 690 ziyaretçi, 822 ziyaret
Bu ay:
3919 hit, 1904 ziyaretçi, 2186 ziyaret
Toplam:
813674 hit, 259137 ziyaretçi, 359073 ziyaret