• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Karlıova'ya Yüksekokul Sözü!

-karliovaya-yuksekokul-sozu

AK Parti Karlıova Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Yılmaz: Karlıova artık Yüksekokul istiyor. Değerli kardeşlerim bizde bunu üç vekil adayı olarak önümüze hedef olarak koyuyoruz. Allah'ın izni ile Ak Parti iktidarında Karlıova'yı üniversiteyle tanıştıracağız dedi.
04 Haziran 2018 Pazartesi 18:38

 

 

 AK Parti Karlıova'da seçim çalışmalarına start vererek, Seçim Koordinasyon Merkezini açtı.

 

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, AK Parti Bingöl milletvekili adayları Feyzi Berdibek, Zeki Korkutata, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Bingöl ile birlikte partililer katıldı.

Karlıova çarşı merkezinde açılışı yapılan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan kitleye hitap eden Cevdet Yılmaz, Karlıova'ya AK Parti döneminde büyük hizmetler geldiğini ve bu hizmetlere devam edileceğinin altını çizdi.

Yılmaz; “Bingöl'den Karlıova'ya geldik, yollarımız çift (duble) yol az bir miktar kaldı, kalanını da bu yıl ve gelecek yıl halledeceğiz. Bu duble yollarımız Erzurum'a kadar ulaşıyor, Erzurum'dan Karadeniz'e bağlayacak bizi. Diğer taraftan ise Karlıova'nın alt yapısını ve üst yapısını neredeyse yeniden kurduk. Çevre yolundan Adliye binasına, hastanesinden eğitim tesisine, alt yapısından kaldırımdaki parke taşlarına, köylerine yaptığımız hizmetlerine ne gerekiyorsa yaptık. Çok önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Ama yetmez daha çok hizmet yapacağız, nasıl kale göledini yaptıysak nasıl öğretmen evi yaptıysak nasıl belediye binası yaptıysak bundan sonrada aynı şekil hizmetlere devam edeceğiz. Öncelikle Karlıova'nın bir beklentisinin olduğunu biliyorum, Karlıova artık Yüksekokul istiyor. Değerli kardeşlerim bizde bunu üç vekil adayı olarak önümüze hedef olarak koyuyoruz. Allah'ın izni ile Ak Parti iktidarında Karlıova'yı Üniversite ile tanıştıracağız” diye konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 3718Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
367 hit, 94 ziyaretçi, 106 ziyaret
Bu ay:
4102 hit, 1704 ziyaretçi, 1957 ziyaret
Toplam:
795018 hit, 251936 ziyaretçi, 349888 ziyaret