• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

HÜDA PAR Milletvekili Adayları Sahaya İndi

-huda-par-milletvekili-adaylari-sahaya-indi

Bingöl’de seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları Hamdullah Tasalı ve Fuat Sönmez, merkezde bulunan Ulu Cami Pasajı’ndaki kuyumcu esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.
28 Mayıs 2018 Pazartesi 00:11

 

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Hamdullah Tasalı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde HÜDA PAR’ın Bingöl milletvekili adayları olarak saha çalışmaları kapsamında halkı ve esnafı ziyaret edip, sorun ve isteklerini dinlediklerini söyledi.

“Döviz ve altındaki dalgalanmalar esnafı olumsuz etkiliyor”

Ziyaretlerinin devam edeceğini aktaran Tasalı, “Seçim çalışmalarımız kapsamında kuyumcu esnafımızı ziyaret ettik. Son zamanlarda döviz ve altındaki dalgalanmaların esnafa yansımasının olumsuz olduğunu söylediler. Esnafın çoğu durumundan memnun değil, piyasadaki durum ekonomik olarak iyiye gitmiyor. Esnaflarımızda bunu gördük. Biz de kendilerinin sorunlarını yerelde ve ulusalda dile getireceğimizi söyledik. Şu an ekonomik göstergeler hiç iyi görünmüyor, genel anlamda piyasada olduğumuz için bu duruma şahit oluyoruz.” dedi.Devam eden olumsuz havanın iyiye dönmesi gerektiğinin altını çizen Tasalı, piyasanın olumsuz devam etmesiyle zor günler yaşayan esnafa yönelik olumlu adımların atılması için tedbirler alınması gerektiğini vurguladı. 

 


Haber okunma sayısı: 550

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ