• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
YILMAZ GÜNDÜZ

GÜLER: “SİZE HİZMETKÂR OLMAYA GELDİM”

-guler-size-hizmetkr-olmaya-geldim

AK Parti Bingöl İl Başkan Adayı Mehmet Hanifi Güler, “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Ben size hizmetkar olarak geldim” dedi. Güler, Bingöl’de üretim ve ticaret seferberliğini başlatacaklarını söyledi.
07 Ocak 2018 Pazar 19:24

 

“ALLAH ŞAHİTTİR Kİ BAŞKA AJANDAMIZ YOKTUR”

“Bu dava 50 yıldır Bingöl'de sürekli, muhteşem zaferlerle devam ediyor. Bu dava Ankara'da Türkiye'de Bingöl'ün ismini, şanını yükseltmiştir, yükselmeye devam ediyor.” diyen Güler; “Milli görüş davasından gelen Bingöllümüz her zaman bu davaya sahip çıkmıştır. Türkiye'de ciddi dereceler elde etmeye devam etmiştir. Bu 15 yıllık süreç içinde AK Parti ile birlikte Bingöl Türkiye'de gerçekten yine birinciliğini ilan etmiştir. Yine mücadelesini vermiştir. Bunun karşılığını da Allah, hem maddi hem de manevi mükâfat olarak vermiştir. Benim siyasetteki felsefem şudur, insanların en hayırlısı insanlara hizmetkâr olan insandır. Ben size hizmetkâr olarak gelmişim. Sizin hizmetiniz için buradayım. Allah şahittir ki başka ajandamız yoktur”

 “BEN SİZE HİZMETKÂR OLARAK GELDİM”Güler, siyasetteki felsefesini “İnsanların en hayırlısı insanlara hizmetkar olan insandır. Ben size hizmetkar olarak geldim. Allah Şahidim olsun ben başka gayem yoktur.  Bingöl’de gerçekten manevi bir duruş sağlamak için, Manevi kalkınma ile birlikte maddi kalkınmayı sağlamak için AK Parti’nin felsefesini misyonunu madden manen temsil etmek için ben bu işe talip oldum. Cenabı Allah bizleri sizlere karşı mahcup etmesin” şeklinde özetledi.

“BÖLGECİLİK, AYRIMCIKLIK YAPMAYACAĞIZ”

Bölgecilik, ayrımcılık yapmak felsefelerinde olmadığını söyleyen Güler, “Ahlakımızı terbiyemizi dinimizden almışız. Bizde Ayrımcılık olmak. Bizde kuzey-güney ilçe ayrımcılığı olmaz. Bizde Zaza-Kurmanç ayrımcılığı olmaz. Hedefimiz Bingöl şemsiyesi altında hepimiz birleşeceğiz. Bingöl kimliği bizim için en önemlisi olacak. Ben gurbette çok yaşamışım. O yüzden ben Bingöl milliyetçisiyim. İlimin milliyetçisiyim.  Biz ilimizde Bingöl kimliğini önemseyeceğiz. Ülkemizde Türkiye kimliğini, dünyada da ümmet kimliğini önemseyeceğiz. Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için bir şans olduğu gibi ümmet için de bir şanstır. Muhammed Kutup, Türkiye’deki Müslümanlara, Türkiye’deki milli görüş hareketi desteklenmelidir. Türkiye’nin kendisine özgü şartları vardır. Türkiye’nin kendisine has muhtasır kuralları kaideleri vardır. İnşallah bu hareket gelecek ümmet islama hizmet edecek demişti.  Bugün Başkomutanımız sadece Türkiye’nin umudur değil, İslam coğrafyasının umududur. Başkomutanımız nerede Müslümanlara zulüm yapılıyorsa gerçekten ülkesiyle gücüyle medyasıyla o ülkenin yardımına koşuyordur” dedi.

 

“CEVDET YILMAZ’IN GÜCÜNDEN FAYDALANACAĞIZ”

Bingöl’ün mağdur ve küçük bir il olduğunu söyleyen Güler, “Bu mağduriyetin cefasını hepimiz çekmişiz. Bingöl son 10 yıldır Genel Merkez nezdinde Türkiye çapında bir siyasetçimiz vardır.  Cevdet Yılmaz büyük bir siyasetçidir. Büyük bir akademisyendir. Büyük bir bürokrattır.  Biz Cevdet Yılmaz’ın gücünden faydalanıp Bingöl’de hizmet seferberliği ilan edeceğiz.  Tayin terfi atama geçici işler için enerjimizi harcamayalım. Tabiki mağdurların yanında olacağız ama enerjimizi bunlara harcayacağımıza, gençlerimiz ile birlikte oturup iş ticaret ve üretim ile ilgili konuları konuşacağız ve Bingöl’de ticaret seferberliğini ilan edeceğiz” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ BİNGÖL’E GELECEK”

Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bingöl’e geleceğini hatırlatan Güler, “Cumhurbaşkanımızı hep birlikte coşkulu bir şekilde karşılayalım ve kendisini ağırlayalım. Şehrimizi adeta bir gelin gibi süsleyelim. Başkomutanımız ile birlikte Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı sayın muharrem Yılmaz ve ekibi de burada olacak. Bingöl’ün belki de kurtuluş reçetesi Sütaş’tır. İnanıyorum ki Sütaş Bingöl’e çok ciddi anlamda değer katacak ve Bingöl’ün reçetesi olduğunu gösterecek” dedi.

Son olarak, Bu partiye hizmet eden tüm eski yeni vekillerimize teşekkür eden Güler, “kendilerinin bu süreçte tarafsız kaldıklarını ve Bingöl halkı ne istiyorsa o kişinin İl Başkanı olmasını istediklerini söyledi. Güler, “Kurucu İl Başkanımız Abdullah Kolak’a, Maruf Okuyan’a, Yusuf Coşkun’a, Mehmet Yaşar’a, Cevdet Çalbay’a ve Yılmaz Seven’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Bingöl Sürmanşet Gazetesi

 

 

 

 

 

 


Haber okunma sayısı: 1795

ZİYA BUYANKARA  - MHP


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER