DEVA’nın damlası Adaklı’ya bereket getirecek

-devanin-damlasi-adakliya-bereket-getirecek

DEVA Partisi, Adaklı ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kurucu İlçe Başkanı Ersin Almalı yeniden başkan seçildi. Kongrede konuşan Almalı, "DEVA’nın damlası Adaklı’ya bereket getirecek" dedi.
12 Ekim 2020 Pazartesi 00:37

 

DEVA KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

  

Ülke genelinde devam eden Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) il ve ilçe kongrelerine Bingöl'de iki ilçenin birinci Olağan Genel Kurullarını yaparak devam ediyor. Bir hafta içinde Kiğı ve Adaklı ilçelerinin olağan kongrelerini gerçekleştiren DEVA Partisi Bingöl İl Örgütü 12 Ekim'de Solhan, 13 Ekim’de Karlıova, 16 Ekim’de Genç ve merkez ilçe kongrelerini gerçekleştirecek.

 

 

 

 

 

 

 

ADAKLILARDAN YOĞUN İLGİ

 

9 Ekim Cuma günü Adaklı ilçe teşkilat merkezinin açılışı ve genel kuruluna ilçe halkı ve siyasi parti temsilcilerinden yoğun ilgi gösterildi. Kongreye Bingöl İl Başkanı Mikail Kovalar, Merkez İlçe Başkanı Orhan Çamuka, Solhan İlçe Başkanı Ahmet Ozan, Genç İlçe Başkanı Abdulbaki Erdoğmuş, HDP Adaklı ilçe başkanı Sait Günenç, CHP İlçe başkanı Mehmet Ali Tüzün, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Ziya Özdemir, eski belediye başkanı Resul Antlı, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

 

 

“BEREKET DAMLASI BEREKET VE HUZUR GETİRECEK”

 

 

Divan Başkanlığını kurucu heyet üyesi Galip Akengin, Merkez İlçe Başkanı Orhan Çamuka, ve Genç İlçe Başkanı Abdulbaki Erdoğmuş’un yaptığı kongrede söz alan Adaklı ilçe başkanı Ersin Almalı, “DEVA Partisi ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olacaktır. Bolluk, bereket ve huzur getirecektir. Biz DEVA’ya inandık, Sayın Babacan’a inandık ve yola çıktık, katılımda bulunan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Almalı, “DEVA Partisinin logosundaki damla, ülkemiz, ilimiz ve ilçemize bereket getireceğine inanarak yola çıktık” dedi.


 


Haber okunma sayısı: 8111

Hindi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ