• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

CHP Bazancir ile devam dedi

-chp-bazancir-ile-devam-dedi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kongresi, cumartesi günü Kültür merkezinde gerçekleşti. Kongrede İl Başkanı Ahmet Bazancir, güven tazeledi.
23 Ekim 2017 Pazartesi 19:01

 

 

  

 

 

21 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 10.00 da Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl İl olağan Kongresi yapıldı. Kongreni açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Ahmet Bazancir iktidarın planlı bir programının olmadığını belirterek, “günlük politikalarla günü kurtarmaya çalışıyorlar” dedi.

Ekonominin çöktüğü, hak hukuk ve adaletin olmadığı, Demokrasinin rafa kaldırıldığı, bir korku imparatorluğu yaratıldığı bir süreçten geçtiğini söyleyen Ahmet Bazancir kongrenin verimli geçmesi dileğinde bulundu.

Divan Başkanlığına seçilen Mustafa Kurban konuşmasında şahsında uğradığı haksızlıkları anlatarak, tesislerine el konulduğunu, kendi tesislerine güvenlik nedeniyle alınmadığını, bilirkişi tutanaklarına rağmen sahadaki milyonluk ekipmanlara el konularak yağma edildiğini, adalete başvurarak haksızlıkların giderilmesi talebinde bulunmalarına rağmen netice alınmadığını belirterek kongrenin gündem maddelerini okudu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında 2 Yıllık Faaliyet ve Gelir giderlerin okunarak oylanarak oy çokluğu ile kabul edildi.

Dilek ve teminiler kısmında başkaca söz alan olmadığından yeni yönetim kurulunun oluşması için Ahmet Bazancir ve Mesut Kayaoğlu Başkanlıklarında iki ayrı liste ile seçimlere geçildi. Yapılan seçimde Mesut Kayaoğlu 13 oy, Ahmet Bazancir 44 oy alarak yeniden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına seçildi.

 


Haber okunma sayısı: 1301

Haberin etiketleri:

Bazancir, Güven Tazeledi
GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ