• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
YILMAZ GÜNDÜZ

Bayantemur güven tazeledi

----bayantemur-guven-tazeledi

AK Parti Bingöl Genlik Kolları 5. Olağan kongresinde, mevcut Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayentemur, yeniden seçilerek güven tazeledi.
22 Ocak 2018 Pazartesi 11:41

 

 

Bingöl’de AK Parti İl Başkanlığına Mehmet Hanefi Güler’in getirilmesinin ardından, AK Parti Bingöl teşkilatında yönetim kadrosu ve kadın kolları ve gençlik kolları gibi teşkilatlar şekillenmeye başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Bingöl 6. Olağan kongresinin ardından, AK Parti ilçe kadın kollarına ve gençlik kollarına yapılan atamaların ardından, olağan kongreler gerçekleştirildi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ve çok sayıda parti üyesinin katıldığı Gençlik kolları 5. Olağan kongresine, tek listeyle katılan mevcut Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur yeniden seçildi. Karlıova’da gerçekleştirilen AK Parti Kadın Kolları 5.Olağan Kongresinde ise Kadın Kolları Başkanlığına Senem Olgun seçildi.


Haber okunma sayısı: 1569

Haberin etiketleri:

Bayantemur güven tazeledi
ZİYA BUYANKARA  - MHP


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER