• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

DEVA Partisinin Bingöl Kurucu İl Başkanlığına Kovalar atandı

deva-partisinin-bingol-kurucu-il-baskanligina-kovalar-atandi Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisi Türkiye genelinde teşkilatlanmaya devam ediyor

“LİYAKATLE DEĞİL, SADAKATLE ALDILAR”

liyakatle-degil-sadakatle-aldilar İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, parti yöneticileri ile birlikte Piramit Cafe Restaurant’ta kentte faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelerek açıklamalarda

Bingöl İl Başkanı Cuma Günü Açıklanacak

bingol-il-baskani-cuma-gunu-aciklanacak Demokrasi ve Atılım Partisi, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Bingöl’den 6 kişiyi Ankara’ya çağırdı.

Babacan ve Davutoğlu’nun sosyal medya izlenme oranları ne anlatıyor?

babacan-ve-davutoglunun-sosyal-medya-izlenme-oranlari-ne-anlatiyor DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun son günlerde katıldıkları sosyal medya yayınları yüz binlerce, hatta milyonlarca kişi tarafından izlenerek,

Açıkbaş’tan Anadolu Masalları Projesi’ne Tepki!

-acikbastan-anadolu-masallari-projesine-tepki HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Milli Eğitim Bakanlığı'nın ‘Anadolu Masalları Projesi ‘ kapsamında 'ünlü' diye isimlendirilen ve çocukların önüne rol model olarak sunulan

GELECEK PARTİSİ BİNGÖL İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

-gelecek-partisi-bingol-il-yonetimi-belli-oldu Gelecek Partisi Bingöl İl Kurucu Başkanı Muhittin Ağırbaş, partisinin il kurucu yönetimini açıkladı.

AK Parti Adaklı ve Kığı Kongrelerini Gerçekleştirdi

-ak-parti-adakli-ve-kigi-kongrelerini-gerceklestirdi--- Daha önce belirlenen İlçe teşkilat başkanlığı kongreleri resmileşti. Adaklı’da Ahmet Karakaya, Kığı’da ise Coşkun Güven partinin ilçe başkanı seçildi.

Bingöllü Kevser Celayir, CHP İl Yönetiminde

-bingollu-kevser-celayir-chp-il-yonetiminde CHP İstanbul İl Başkanlığı'na tekrar seçilen Canan Kaftancıoğlu yeni oluşturduğu yönetim kuruluna sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan Bingöllü Kevser Celayir’e yer verdi. Celayir, İl

Gelecek Partisi İl Başkanı Ağırbaş Oldu

--gelecek-partisi-il-baskani-agirbas-oldu Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan Gelecek Partisi, Bingöl ile birlikte 9 il başkanını açıkladı.

KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ ŞART…

-kabine-degisikligi-sart Elazığ depreminin yaraları sarılır sarılmaz, Cumhurbaşkanı kabinede köklü bir değişiklik yapacak.

CHP Tuzla da Bingöl Dönemi başladı

chp-tuzla-da-bingol-donemi-basladi CHP Tuzla İlçe Başkanlığı 12.Olağan kongresinde tek listeyle seçime giren Hemşehrimiz Eren Ali Bingöl, yeni ilçe başkanlığına seçildi.

Cumhurbaşkanı muhalefet lideri gibi konuşmuş

-cumhurbaskani-muhalefet-lideri-gibi-konusmus Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmalara binaen açıklamalarda bulunan Hüda-Par Bingöl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Vergi "Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefet lideri gibi konuşmuş.

Gelecek Partisinde 2 Bingöllü kurucu oldu

-gelecek-partisinde-2-bingollu-kurucu-oldu Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi’nin kurucular kadrosunda 2 Bingöllü isim bulunuyor.

Buzgan: Dindar Kürtler CHP'ye Sıcak Bakıyor

-buzgan-dindar-kurtler-chpye-sicak-bakiyor Gazete Duvar’dan İslam Özkan’ın sorularına cevap veren Hakkı Savunanlar Platformu Başkanı hemşehrimiz İlyas Buzgan, dindar Kürtlerin CHP’ye eğilimini değerlendirdi.

Huda-Par’dan Cıva mağdurlarına ziyaret

-huda-pardan-civa-magdurlarina-ziyaret-- HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah Tasalı, İl Başkanı Orhan Açıkbaş ve beraberindeki bir heyetle, cıva zehirlenmesinden dolayı tedavi gören öğrencileri ve ailelerini ziyaret etti.

Kaya: Olayın takipçisi olacağız

-kaya-olayin-takipcisi-olacagiz HDP İl Eş Başkanı Veysi Kaya, Zehirlenme olayının boyutunun vahim olduğunu çocukların sağlığının her şeyden öncelikli olduğunu belirterek konunun takipçisi olacaklarını ifade etti.

Bazencir: Yolsuzluk talanın hesabını verecekler!

bazencir-yolsuzluk-talanin-hesabini-verecekler Geçen hafta basın açıklaması yaparak, sosyalistlerin kendilerini din karşıtlığı üzerinden var ettiğini iddia eden Ak Parti Bingöl İl Başkanı Hanefi Güler’e Chp İl Başkanı Ahmet Bazencir’den

Yayladere’den İmamoğlu’na destek

-yayladereden-imamogluna-destek Yayladere Belediye başkanı Sabri Akyürek ve CHP İlçe teşkilatından CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek için bağışta bulundular.

Bazencir: Herşey çok güzel olacak"

bazencir-hersey-cok-guzel-olacak CHP İl Başkanı Bazencir; “Binali Yıldırım İstanbul’da Belediye Başkanı olursa ne yapacağı şimdiden bellidir. Hak yerini bulacak ve İstanbul’da her şey güzel olacak" dedi.

Sağlam: Aile yapımızı koruyamazsak bu günleri arar duruma geleceğiz

saglam-aile-yapimizi-koruyamazsak-bu-gunleri-arar-duruma-gelecegiz Bingöl’de katıldığı iftar programında konuşan HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, "Aile yapımızı ve neslimizi koruyamazsak gelecekte bu günleri arar duruma geleceğiz." dedi.