• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

‘BİNGÖL, AK PARTİYE VERDİĞİ DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALAMADI’

bingol-ak-partiye-verdigi-destegin-karsiligini-alamadi AK Partinin 18 yıllık iktidarında Bingöl’ü yalnız bıraktığını söyleyen İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa: Bingöl iktidara verdiği desteğin karşılığını hiçbir zaman alamadı.

Ekrem Teciman'dan Teşekkür Mesajı

ekrem-tecimandan-tesekkur-mesaji Deva Partisinden Kiğı İlçe Başkanlığına atanan Ekrem Teciman, yazılı bir teşekkür mesajı yayımladı.

Ersin Almalı'dan Teşekkür mesajı

ersin-almalidan-tesekkur-mesaji Deva Partisi Adaklı İlçe Başkanı Ersin Almalı, yazılı bir teşekkür mesajı yayımladı.

KOVALAR:“İLİMİZE DEVA OLACAĞIZ”

-kovalarilimize-deva-olacagiz Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Bingöl Kurucu İl Başkanı olarak atanan Mikail Kovalar, yaptığı açıklamada, “İstişare ve ortak akıl ile ilimize deva olacağız” dedi.

DEVA Partisinin Bingöl Kurucu İl Başkanlığına Kovalar atandı

deva-partisinin-bingol-kurucu-il-baskanligina-kovalar-atandi Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisi Türkiye genelinde teşkilatlanmaya devam ediyor

“LİYAKATLE DEĞİL, SADAKATLE ALDILAR”

liyakatle-degil-sadakatle-aldilar İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, parti yöneticileri ile birlikte Piramit Cafe Restaurant’ta kentte faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya gelerek açıklamalarda

Bingöl İl Başkanı Cuma Günü Açıklanacak

bingol-il-baskani-cuma-gunu-aciklanacak Demokrasi ve Atılım Partisi, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Bingöl’den 6 kişiyi Ankara’ya çağırdı.

Babacan ve Davutoğlu’nun sosyal medya izlenme oranları ne anlatıyor?

babacan-ve-davutoglunun-sosyal-medya-izlenme-oranlari-ne-anlatiyor DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun son günlerde katıldıkları sosyal medya yayınları yüz binlerce, hatta milyonlarca kişi tarafından izlenerek,

Açıkbaş’tan Anadolu Masalları Projesi’ne Tepki!

-acikbastan-anadolu-masallari-projesine-tepki HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, “Milli Eğitim Bakanlığı'nın ‘Anadolu Masalları Projesi ‘ kapsamında 'ünlü' diye isimlendirilen ve çocukların önüne rol model olarak sunulan

GELECEK PARTİSİ BİNGÖL İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

-gelecek-partisi-bingol-il-yonetimi-belli-oldu Gelecek Partisi Bingöl İl Kurucu Başkanı Muhittin Ağırbaş, partisinin il kurucu yönetimini açıkladı.

AK Parti Adaklı ve Kığı Kongrelerini Gerçekleştirdi

-ak-parti-adakli-ve-kigi-kongrelerini-gerceklestirdi--- Daha önce belirlenen İlçe teşkilat başkanlığı kongreleri resmileşti. Adaklı’da Ahmet Karakaya, Kığı’da ise Coşkun Güven partinin ilçe başkanı seçildi.

Bingöllü Kevser Celayir, CHP İl Yönetiminde

-bingollu-kevser-celayir-chp-il-yonetiminde CHP İstanbul İl Başkanlığı'na tekrar seçilen Canan Kaftancıoğlu yeni oluşturduğu yönetim kuruluna sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan Bingöllü Kevser Celayir’e yer verdi. Celayir, İl

Gelecek Partisi İl Başkanı Ağırbaş Oldu

--gelecek-partisi-il-baskani-agirbas-oldu Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan Gelecek Partisi, Bingöl ile birlikte 9 il başkanını açıkladı.

KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ ŞART…

-kabine-degisikligi-sart Elazığ depreminin yaraları sarılır sarılmaz, Cumhurbaşkanı kabinede köklü bir değişiklik yapacak.

CHP Tuzla da Bingöl Dönemi başladı

chp-tuzla-da-bingol-donemi-basladi CHP Tuzla İlçe Başkanlığı 12.Olağan kongresinde tek listeyle seçime giren Hemşehrimiz Eren Ali Bingöl, yeni ilçe başkanlığına seçildi.

Cumhurbaşkanı muhalefet lideri gibi konuşmuş

-cumhurbaskani-muhalefet-lideri-gibi-konusmus Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmalara binaen açıklamalarda bulunan Hüda-Par Bingöl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Vergi "Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefet lideri gibi konuşmuş.

Gelecek Partisinde 2 Bingöllü kurucu oldu

-gelecek-partisinde-2-bingollu-kurucu-oldu Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi’nin kurucular kadrosunda 2 Bingöllü isim bulunuyor.

Buzgan: Dindar Kürtler CHP'ye Sıcak Bakıyor

-buzgan-dindar-kurtler-chpye-sicak-bakiyor Gazete Duvar’dan İslam Özkan’ın sorularına cevap veren Hakkı Savunanlar Platformu Başkanı hemşehrimiz İlyas Buzgan, dindar Kürtlerin CHP’ye eğilimini değerlendirdi.

Huda-Par’dan Cıva mağdurlarına ziyaret

-huda-pardan-civa-magdurlarina-ziyaret-- HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah Tasalı, İl Başkanı Orhan Açıkbaş ve beraberindeki bir heyetle, cıva zehirlenmesinden dolayı tedavi gören öğrencileri ve ailelerini ziyaret etti.

Kaya: Olayın takipçisi olacağız

-kaya-olayin-takipcisi-olacagiz HDP İl Eş Başkanı Veysi Kaya, Zehirlenme olayının boyutunun vahim olduğunu çocukların sağlığının her şeyden öncelikli olduğunu belirterek konunun takipçisi olacaklarını ifade etti.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
83 hit, 38 ziyaretçi, 41 ziyaret
Bu ay:
4136 hit, 2027 ziyaretçi, 2320 ziyaret
Toplam:
813891 hit, 259260 ziyaretçi, 359207 ziyaret