• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

GÜNCEL

Kore Gazisi Mehmet Çavunmirza vefat etti

-kore-gazisi-mehmet-cavunmirza-vefat-etti Bingöl’de yaşayan Kore Gazisi Mehmet Çavunmirza, 93 yaşında hayatını kaybetti.

"Mısır cuntası zalimane kararlarla 9 genci idam ederken dünyadan ses çıkmadı"

-misir-cuntasi-zalimane-kararlarla-9-genci-idam-ederken-dunyadan-ses-cikmadi Bingöl'de şehitler gecesinde konuşan Şehitler Kervanı Platformu Başkanı Ömer Çelik, İslam coğrafyasına yaşanan zulümlere dikkati çekerek, Mısır cuntası tarafından zalimane kararlarla 9 genç fidan

"28 Şubat'ta binlerce kişi akıl almaz işkencelerden geçirildi"

-28-subatta-binlerce-kisi-akil-almaz-iskencelerden-gecirildi 28 Şubat askeri darbenin yıldönümü nedeniyle açıklamalarda bulunan Bingöl'deki STK temsilcileri, bu süreçte Kur'an Kerim dersi verdikleri gerekçesiyle binlerce kişinin gözaltında akıl almaz

İslami Şahsiyetin İnşası

-islami-sahsiyetin-insasi Özgür-Der Bingöl Şubesi’nin 2018-2019 yılı seminerler dizisinde bu ay, Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya’nın sunduğu “İslami Şahsiyetin İnşası” konusu işlendi.

Mısır Cuntası Protesto Edildi

-misir-cuntasi-protesto-edildi Bingöl’de Anadolu Gençlik Derneği tarafından yapılan basın açıklamasıyla, Mısır’da 9 gencin idam edilmesi protesto edildi.

2. El Alım-Satımda belge zorunluluğu

-2-el-alim-satimda-belge-zorunlulugu Ticaret Bakanlığı tarafından ikinci el motorlu kara taşıtı alım-satımı yapan kişiler, satış müdürleri ve satış personeli için Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirilmiştir.

Bunca haramın içinde sigara gündemi!

-bunca-haramin-icinde-sigara-gundemi (MAHVETTİNİZ MÜSLÜMAN KİMLİĞİNİ) METAL YORGUNLUĞU DEĞİL, HARAMIN AĞIRLIĞI!

Bingöl İl ve İlçe Nüfusu açıklandı

-bingol-il-ve-ilce-nufusu-aciklandi Türkiye İstatistik Kurumu, adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre nüfus verilerini paylaştı. Bingöl’de 2017’de 273 bin 354 olan nüfus, 281 bin 205’e yükseldi. 81 il arasında Bingöl, nüfus

Tartar’dan Seçim Manifestosu

tartardan-secim-manifestosu Kim Olursa Olsun Değil, Ehil Olan, Milletin Gönlündeki Olsun...!

İHH, Gazze’de Engelleri kaldır kampanyası başlattı

-ihh-gazzede-engelleri-kaldir-kampanyasi-baslatti Bingöl İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bingöl İHH)’nin Gazze’deki mazlumların yarasını sarmak için başlattığı tekerlekli sandalye kampanyası devam ediyor.

2018 YILINDA 3 BİN 218 KİŞİ TRAFİK KAZALARINDA YAŞAMINI YİTİRDİ

-2018-yilinda-3-bin-218-kisi-trafik-kazalarinda-yasamini-yitirdi Yıllara göre yapılan kaza oranları ve kazada yaşamını yitirenlerin sayıları belli olurken, geçtiğimiz yıl Ocak-Kasım arası dönemde, trafik kazalarında 3 bin 218 kişinin yaşamını yitirdiği

58 BİN ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI

58-bin-ogrenci-karne-heyecani-yasadi Bingöl ve ilçelerinde eğitim gören 58 bin öğrenci karne heyecanı yaşayarak, yarıyıl tatiline başladı.

AÖL YENİ KAYIT İŞLEMLERİ BAŞLADI

aol-yeni-kayit-islemleri-basladi AÖL 2018-2019 Eğitim ve öğretim yılı 2. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri başladı.

Bingöl’den Yemen’e 55 bin TL yardım

-bingolden-yemene-55-bin-tl-yardim Bingöl İHH İnsani Yardım Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında, Bingöl’de hayırseverlerin destekleriyle toplanan 55 bin TL, Yemen’deki ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

Gazeteciler Cemiyetine ‘10 Ocak’ ziyaretleri

-gazeteciler-cemiyetine-10-ocak-ziyaretleri Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’ne ‘ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Bingöl Valiliğinden Yoğun Kar Uyarısı!

-bingol-valiliginden-yogun-kar-uyarisi Valilik, yoğun kar ve tipiye karşı tedbirli olun uyarısında bulundu.

Güner, TBMM Kanunlar ve Kararlar Başkan yardımcılığına atandı

guner-tbmm-kanunlar-ve-kararlar-baskan-yardimciligina-atandi Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğünde görev yaparken Anayasa değişikliğiyle Başbakanlığın kaldırılması üzerine Yasama Uzmanı olarak görev yapan Bingöl doğumlu

KOSGEB YENİ DÖNEM DESTEKLERİ AÇIKLANDI

kosgeb-yeni-donem-destekleri-aciklandi KOSGEB tarafından 1 Ocak 2019 tarihinde uygulanmaya başlanacak olan Girişimciliği Geliştirme Destek Programı ile teknolojik alanlarda faaliyet gösterecek girişimlere daha fazla destek sağlanacak.

YAZAR APUHAN, 'LİYAKAT VE SİYASET'İ KALEM ALDI!

yazar-apuhan-liyakat-ve-siyaseti-kalem-aldi Az çok siyasete ile duyanların dilinden düşürmediği'liyakat' kelimesinin yanına birde haddini bilmenin yararlarını kaleme alan Yazar Musa Apuhan, kimi kast etti? İşte o yazı...

BİNTSO’dan çağrı:”Dürüst ve vizyoner adaylar istiyoruz”

-bintsodan-cagridurust-ve-vizyoner-adaylar-istiyoruz Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası(BİNTSO) Meclis Başkanı Sinan Baylas, yaklaşan 2019 Mart yerel seçimleriyle ilgili siyasi parti yetkililerine çağrıda bulundu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
210 hit, 70 ziyaretçi, 77 ziyaret
Bu ay:
3945 hit, 1681 ziyaretçi, 1928 ziyaret
Toplam:
794861 hit, 251913 ziyaretçi, 349859 ziyaret