• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

FKA fizibilite projelerine destek verecek

fka-fizibilite-projelerine-destek-verecek

Fırat Kalkınma Ajansı, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde fizibilite projelerine 40 ila 100 bin TL arasında destek vereceğini açıkladı.
09 Temmuz 2020 Perşembe 13:43

 

Fırat Kalkınma Ajansı, Fizibilite Destek Programını açıkladı. Program kapsamında Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde toplam 600 bin TL destek dağıtılacağı ifade edilen açıklamada, başarılı bulunan her bir projeye en az 40 bin, en çok 100 bin TL tutarında hibe desteği sağlanacağı belirtildi.

Program kapsamında desteklenecek projelerin uygulama süresinin en fazla 12 ay olacağı belirtilen açıklamada, “2020 FZD başvuruları KAYS üzerinden 18 Aralık 2020 saat 18.00’e kadar, taahhütnameler ise 25 Aralık 2020 saat 18.00’e kadar sürekli olarak kabul edilecek olup posta/kargo şirketine bağlı gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Başarılı bulunan projelere sağlanacak fizibilite desteğinin program bütçesi sınırına bu tarihten önce ulaşması durumunda program sonlandırılacak ve ajans web sitesinden duyurulacaktır” denildi.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Programa; belediyeler, il özel idareleri, yatırım izleme ve koordinasyon başkanlığı, köylere hizmet götürme birlikleri, altyapı hizmet birlikleri, mahalli idare birlikleri, il/bölge müdürlükleri, ticaret ve sanayi odaları, ticaret borsaları, ziraat odaları, ESOB, organize sanayi bölgeleri, sanayi siteleri, üniversiteler, bakanlıklara bağlı enstitüler ve müdürlükler, teknoparklar, iş geliştirme merkezleri, kooperatifler, üretici birlikleri başvurabilecek.


Haber okunma sayısı: 2587Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ