• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

KIRK ÖĞRENCİYE ANLAMLI YARDIM

-kirk-ogrenciye-anlamli-yardim

Gizem Aslan adlı hayırseverin gönderdiği ayakkabı, elbise ve kırtasiye malzemeleri öğrencilere dağıtıldı.
02 Ekim 2017 Pazartesi 01:12

 

Yaklaşık bir ay önce aynı iş yerinde çalıştığı arkadaşı İdris Dilsiz aracılığıyla gazetemize ulaşan hayırsever Gizem Aslan, ihtiyacı olan kırk öğrenciye ayakkabı, mont ve kırtasiye malzemesi gönderebileceklerini söyledi.

Hayırsever Gizem Aslan ve İdris Dilsiz

Aslen Adaklı Karaçubuk Köyünden olan İdris Dilsiz ile aynı firmada beraber çalışan hayırsever Gizem Aslan, geleneksel olarak her yıl Doğu ve Güneydoğulu öğrencilere giyim kırtasiye yardımlarını bu sefer Adaklı Karaçubuk köyü okuluna ulaştırdı. Okul Müdürü Nida Küçükoğlu ve okul idaresinin hazır bulunduğu sırada ihtiyaç duyan öğrencilere dağıtımı yapıldı. Öğrenciler adına hayırsever Gizem Aslan’a teşekkür eden okul müdürü Nida Küçükoğlu, “Bu tür yardımların çok derin izlere vesile olabilir. İnsanın tanıdığı dışında bir insandan hediye alması çok değerlidir, hele ki bu öğrenci olması ayrı bir önem arz ediyor. Emeği geçen her kese teşekkür ederiz” dedi.


Öğrenciler tek ses hep beraber teşekkür ederek mutluluklarını dile getirdi.

Haberci 12 gazetesi olarak hayırsever Gizem Aslan ve bu anlamlı yardımı Karaçubuk Köyü okuluna gelmesine yardımcı olan İdris Dilsiz’e teşekkür ederiz.

 


Haber okunma sayısı: 1191

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Güzel İnsan..

    Misafir: Böyle güzel gönüllü ve de duyarlı insanlar olduğu sürece birlik ve beraberliğimiz daim kalacaktır.. Gizem hanım a en içten dileklerimle sevgi,saygı ve minetlerimi sunuyorum... Sevindirdiğiniz her çocuk için misli kadar mutluluk sizinle olsun. 02 Ekim 2017 10:07

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1881 hit, 997 ziyaretçi, 1125 ziyaret
Bu ay:
5207 hit, 2363 ziyaretçi, 2924 ziyaret
Toplam:
778573 hit, 245963 ziyaretçi, 342002 ziyaret