• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Ticaret Odasından Nefes Kredisi

ticaret-odasindan-nefes-kredisi

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO), TOBB-Ziraat Bankası-Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde üyelerine nefes kredisi kullandırmaya başladı.
11 Ocak 2017 Çarşamba 23:03


Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası yaptığı yazılı açıklamada, TOBB-Ziraat Bankası-Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde üyelerine nefes kredisi kullanımının başladığını bildirdi.

Açıklamada, “Üst Birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)’nin ülke genelinde 1, Milyon üyesinin finans sıkıntısını gidermek piyasanın nakit sıkıntısına çare olmak üzere TOBB-Ziraat Bankası-Denizbank ve Kredi Garanti Fonu İşbirliğinde Oda ve Borsaların iştirakiyle hayata geçirilecek.
Nefes Kredisi projesinde Bingöl TSO’nunda yer aldığını belirterek Oda üyesi KOBİ’lere 100 Bin TL’lik Düşük faizli kredi kullandırmaya başlamıştır. Protokol gereği her oda bankalara 1 TL yatıracak bankada oda üyelerine 10 TL kredi kullandıracağını ifade ederek, “Odamız üyelerimizden topladığı 2.000.000 TLlik nakdini yine üyelerinin finans sıkıntısında kullanılmak üzere 1.000.000 TL’sini Ziraat Bankası Bingöl Şubesine, 1.000.000 TL’sini Denizbank Bingöl Şubesine aktarmıştır.

Ülkemizdeki faiz oranlarının iş yapabilmenin ötesinde olduğunu sürekli olarak vurgulayan ve bu konuda sürekli çözüm arayışında olan devlet büyüklerimize ve TOBB’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” denildi. 


Haber okunma sayısı: 6143Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ