• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

YILMAZ, NEVA AVM AÇILIŞINA KATILDI

-yilmaz-neva-avm-acilisina-katildi

İstanbul Sultangazi’de hemşerimiz Mustafa Barkodat’ın sahip olduğu ilk ve tek cazibe, eğlence ve yaşam merkezi olan NEVA Alışveriş Merkezi görkemli bir törenle kapılarını açtı. Açılış törenine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, AVM sahipleri Ali Akçiçek ve Mustafa Barkodat birlikte kesti
13 Mart 2017 Pazartesi 18:03

 

Sultangazi’de uzun süredir merakla beklenen NEVA AVM Görkemli bir törenle hizmete girdi. Sultangazi Atatürk Bulvarında, Sultangazi Belediye hizmet kompleksinin altında yer alan Sultangazi’nin ilk ve tek cazibe, eğlence ve yaşam merkezi olan NEVA Alışveriş Merkezi ilçenin ilk ve tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Girişimciler, Mustafa Barkodat, Ali Akçiçek ve Sultangazi Belediyesi işbirliği tarafından hayata geçirilen Sultangazi’nin ilk ve tek cazibe, eğlence ve yaşam merkezi olan NEVA Alışveriş Merkezi, bir birinden ünlü markalar yer alıyor.

 
Radyo 7’nin sunucusu Umut Öztürk’ün sunuculuğunu üstlendiği açılış töreni ise renkli görüntülere sahne oldu. Davetlileri kapıda klasik müzik topluluğu karşıladı. Animasyon gruplarının gösterileri ilgiyle izlendi. Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Sultangazi AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Kemal Eyyüpoğlu, Cemalettin Çelebi, AK Parti Sultangazi Kurucu Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, Ardahan İli Göle İlçesi Sürügüden Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Yarcan Tan, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, AVM sahipleri Ali Akçiçek ve Mustafa Barkodat ve binlerce vatandaş katıldı.  

22. 000 metre kare kullanılabilir alana sahip olan NEVA AVM’de 8 sinema salonu, oyun eğlence alanı, Bowling, Yapı Market, 12 Fas Food, File Market 50 Mağaza yer almaktadır. NEVA AVM ve eğlence merkezinde ayrıca ücretsiz 750 araçlık otopark, ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. 
   
Cahit Altunay, NEVA AVM istihdama büyük katkı sundu
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise “ Ülke çapında cesaretli girişimcilere ihtiyacımız var. Devlet ve özel sektördeki girişimcilerimizin yatırımlarıyla ekonomideki ilerleme bundan sonrada devam edecek. İlçemiz genelinde işsizlik NEVA AVM sayesinde azda olsa geriledi. Bu AVM istihdama büyük katkı sundu. 500 kişinin bu AVM’de çalışıyor olması hepimizi sevindirdi. Bu başarıda en büyük destekçilerimiz girişimcilerimiz oldu. Ben başta bizleri kırmayarak açılış törenimize katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’a Sayın Kaymakamımız Ali Uslanmaz’a, NEVA AVM sahipleri Ali Akçiçek, Mustafa Barkodat ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.  
 
Şirin Ünal, NEVA AVM Sultangazi’nin incisi   
 
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal yaptığı selamlama konuşmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Sultangazi’nin vizyonunu değiştirecek olan NEVA AVM gibi kuruluşların ilçede artmasını diledi. Şirin Ünal,Sultangazi’nin incisi olarak nitelendirilen NEVA AVM’nin Sultangazi’ye hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.
 
Cevdat Yılmaz, Referandumdan Sonra Türkiye Uçacak 
  

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye’nin dünya ile rekabet edebilmesi için mutlaka siyasi istikrarın ve güvenin sağlanması gerektiğini vurgulayarak, “Anayasa değişikliği tam da siyasi istikrarı yakalamak için yapılıyor. Referandum sonrasında Türkiye marka olacak " dedi

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Sultangazi’nin ilk ve tek cazibe, eğlence ve yaşam merkezi olan NEVA Alışveriş Merkezinin açılışında konuşan Yılmaz, ekonomideki gelişmelere ve anayasa değişikliğine ilişkin referanduma değindi. TBMM'den anayasa değişiklik paketi çıktıktan sonra dövizin gerilemeye başladığını anımsatan Cevdet Yılmaz, "İnşallah 16 Nisan'dan sonra da yakalanacak istikrarla birlikte dövizlerin daha da düşeceğini ve belli noktada stabil hale geleceğini görmek için kahin olmaya gerek yok." ifadelerini kullandı. Cevdet Yılmaz, "Türkiye'yi marka yapmak istiyorsak, marka değerini yükseltmek istiyorsak, Türkiye'yi dünyada rekabet edebilir ülkeler arasına sokmak istiyorsak mutlaka ve mutlaka siyasi istikrarı ve güveni yakalamamız lazım. Anayasa değişikliği tam da siyasi istikrarı yakalamak için yapılıyor. Referandum sonrasında Türkiye marka olacak”  diye konuştu.

Türkiye'nin koşması lazım

Kısa aralıklarla hükümetlerin değişmesini önlemek, seçimlerle sürekli toplumu meşgul etmenin önüne geçmek ve ekonomik krizleri engellemek için anayasa değişikliğinin bir fırsat olduğunu dile getiren Yılmaz, şöyle devam etti: "Ben inanıyorum ki iş çevreleri, yatırımcılar bu anayasa değişikliğine her kesimden daha fazla sahip çıkacak. Parlamenter sistemle geldiğimiz nokta buralar. Üstelik de 14 yıl her alanda Türkiye'yi büyüten AK Parti iktidarı ile buralara gelebildik. Şimdi bir patinajdayız. Bundan kurtulabilmek için yeni bir sisteme geçmek lazım. Elimizdeki araç 90 kilometreden hızlı gitmiyor ama hızlanmamız lazım. Dünya başka yere gidiyor, Türkiye'nin koşması lazım. Bunun için biz cumhurbaşkanlığı hükümet modelini hayata geçirmek için milletin huzuruna bu değişikliği getirdik."
 
Sultangazi’nin ilk ve tek cazibe, eğlence ve yaşam merkezi olan NEVA Alışveriş Merkezinin hayırlara vesile olmasını diliyor. İşletmecilerine çalışanlarına ve yöneticilerine bol kazançlar diliyorum. Hayırlı Uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.


Haber okunma sayısı: 6762

Haberin etiketleri:

YILMAZ, NEVA AVM AÇILIŞINA KATILDI


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ