• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

PTT Personel Alacak

-ptt-personel-alacak

PTT Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı yayımladı. Buna göre, 1671 gişe ve büro görevlisi, 829 dağıtıcı ünvanlı idari hizmet sözleşmeli personel alınacak.
21 Ağustos 2017 Pazartesi 21:33

 

 

 

PTT Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanı yayımladı. Buna göre, 1671 gişe ve büro görevlisi, 829 dağıtıcı ünvanlı idari hizmet sözleşmeli personel alınacak.Bingöl PTT Baş Müdürlüğü, PTT Genel Müdürlüğü’nün personel alım ilanını duyurdu. Buna göre, “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca personeller istihdam edilecek.

Duyuruda şöyle denildi: “Şirketimiz Taşra Teşkilatına, 657 sayılı Kanun ve diğer kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın ‘Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik’ hükümleri uyarınca istihdam edilmek üzere Ek-1 listede ili, unvanı, adedi ve nitelikleri belirtilen pozisyonlara 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) giren adaylar arasından 1671 adet Gişe ve Büro Görevlisi ile 829 adet Dağıtıcı unvanlı ‘İdari Hizmet Sözleşmeli Personel’ alınacaktır. Başvurular, 15-21 Ağustos 2017 tarihleri arasında Şirketimizin www.ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr internet adreslerinden yapılacak olup adaylar en fazla 25 (yirmi beş) tercih yapabilecektir.”

 


Haber okunma sayısı: 6080

Haberin etiketleri:

PTT Personel Alacak


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ