• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

DERNEKLER

ENGELLİLER DERNEĞİNDEN COŞKUN’A TEŞEKKÜR

engelliler-derneginden-coskuna-tesekkur Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’un her zaman engellilere destek çıktığını belirten Canlı, “Her zaman yanımızda olan ve hiçbir bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Kalkınma Bakan

BİN-İL-DER'DEN HALEP'E YARDIM ELİ

-bin-il-derden-halepe-yardim-eli İstanbul’da faaliyet yürüten Bingöl İli Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği BİN-İL-DER tarafından organize edilen “Halep’e Yardım eli” kampanyası çerçevesinde bir Tır dolusu

Kayy-der’in 27. Yıl Gecesi Coşkulu Geçti

-kayy-derin-27-yil-gecesi-coskulu-gecti Peri Vadisi üzerinde bulunan Kiğı, Karakoçan, Adaklı, Yayladere ve Yedisu ilçelerini kapsayan KAYY-DER’in kuruluşunun 27. Yıldönümü geleneksel gecesinde unutulmaya yüz tutan yöre türkülerini

Tavz – Der ödülleri sahiplerini buldu

-tavz--der-odulleri-sahiplerini-buldu Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği (Tavz – Der) tarafından düzenlenen 8’inci Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi’nde 11 dalda başarı ödülü verildi.

Gazetecilerden emniyet ve baroya ziyaret

-gazetecilerden-emniyet-ve-baroya-ziyaret Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yunus Budak, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve Bingöl Baro Başkanı Abdullah Alakuş’u makamında ziyaret etti.

Merhamet Eli’nden 54 aileyi yardım

-merhamet-elinden-54-aileyi-yardim Bingöl’de hayırlı hizmetlerini sürdüren Merhamet Eli Muhtaç ve Yoksullarla Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Merhamet Eli Derneği), Kasım Ayı’nda 54 aileye gıda ve nakdi yardımda bulundu.

Eğin’den Engelliler Derneğine 20 sandalye

-eginden-engelliler-dernegine-20-sandalye Bingöllü işadamı Erdal Eğin, Tüm Engelliler Derneğine 20 adet tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Gazeteciler Cemiyetinde Nöbet Değişimi

---gazeteciler-cemiyetinde-nobet-degisimi 2. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştiren Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Yunus Budak seçildi.

BİNYAR 110 ÖĞRENCİYE BURS VERDİ

binyar-110-ogrenciye-burs-verdi Ankara’daki 110 öğrenciye toplam 110 Bin TL burs veren ve ikinci dönem bu burs desteğini sürdürmeyi amaçlayan Ankara BİNYAR, Bingöl`deki 5 bin yoksul öğrenciye de kışlık kıyafet ve bot yardımında

BİNDAV BİNGÖLLÜLERİ İFTARDA BULUŞTURDU

-bindav-bingolluleri-iftarda-bulusturdu Bingöl Kültür ve Dayanışma Vakfı (BİNDAV) Bingöllüleri iftarda buluşturdu. Ümraniye Belediyesinin düzenlediği iftar organizasyonu Ümraniye Belediyesi Nikah sarayında gerçekleşti.

BİNGEP Bingöllüleri iftarda buluşturdu

-bingep-bingolluleri-iftarda-bulusturdu Merkezi İstanbul Sancaktepe’de bulunan Bingöl Gelişim Platformu tarafından düzenlenen iftar programında Bingöllüler bir araya gelerek hasret giderdi.

ANKARA BİNYAR’DA DİNLER DÖNEMİ

-ankara-binyarda-dinler-donemi Yeni Başkan Dinler; “Ankara BİNYAR’ı siyaset üstü bir kurum haline getirip, hemşerilerimizin ve özellikle öğrencilerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağız” dedi.

Görme Engellilere Akıllı Telefon Dağıtıldı

-gorme-engellilere-akilli-telefon-dagitildi Bingöl'de Altı Nokta Körler Derneği tarafından görme engellilere yönelik yapılan 'Engelsiz Telefon' projesi ile 20 görme engelliye akıllı telefon dağıtıldı.

Kürt Böreği Festivali Coşkulu Geçti

-kurt-boregi-festivali-coskulu-gecti İstanbul’da 1990 yılında kurulan Kiğı, Karakoçan, Adaklı, Yayladere ve Yedisu Derneği KAYY-DER’in organize ettiği 1. Kürt Böreği festivalinde 60 tepsi Kürt Böreği tüketildi. Rıngo Mehmet’in yüz

Yayladere 19 Mayıs törenlerinde Pepuk coşkusu

-yayladere-19-mayis-torenlerinde-pepuk-coskusu Yayladere ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle İstanbul’dan gelen YADAD Gençlik Pepuk Gurubunun katılımıyla coşkuya dönüştü.

COŞKUN, ADAKLILARLA BULUŞTU

-coskun-adaklilarla-bulustu İstanbul Tuzla’da faaliyet yürüten Adaklı ilçesi ve çevre köyleri derneğinin düzenlediği dayanışma gecesine katılan Kalkınma Bakanı yardımcısı Yusuf Coşkun, bu kadar hemşerimizin toplandığı ve

BİRLİKTEN MUHTEŞEM SOSYAL TESİS DOĞDU

-birlikten-muhtesem-sosyal-tesis-dogdu Yayladere ilçesine bağlı Batıayaz –Mırun köyü ihtiyar heyetinin öncülük ettiği köy içinde yapılan çok amaçlı sosyal tesis, 9 Temmuz tarihinde açılıyor.

Avrupa’daki Kiğı ve Karakoçanlılar festivalde buluşuyor

avrupadaki-kigi-ve-karakocanlilar-festivalde-bulusuyor Kiğı Karakoçanlılar Almanya’da buluşuyor Avrupa’daki Peri Vadisi halkı, Almanya Köln şehrinde kurulan Kiğı-Karakoçan Peri Vadisi Derneğince bu yıl düzenlenen 3. Doğa ve Dayanışma

Gazeteciler cemiyetinden anlamlı etkinlik

gazeteciler-cemiyetinden-anlamli-etkinlik Bingöl Gazeteciler Cemiyeti, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla, Özel Bir Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencileri sinema ile buluşturdu.

BİNGÖL MÜSİAD’DAN İRAN GEZİSİ

-bingol-musiaddan-iran-gezisi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Merkezi koordinatörlüğünde, MÜSİAD Bingöl Şubesi’nin organizasyonunda yaklaşık 30 üye işadamının katılımıyla 24-27 Nisan 2016 tarihleri

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
294 hit, 109 ziyaretçi, 117 ziyaret
Bu ay:
2371 hit, 1049 ziyaretçi, 1177 ziyaret
Toplam:
804117 hit, 255246 ziyaretçi, 354122 ziyaret