• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

KİSİAD’DA NÖBET DEĞİŞİMİ

kisiadda-nobet-degisimi

İstanbul’da faaliyet yürüten Kiğı Sanayici ve İşadamları Derneği KİSİAD, ikinci olağan genel kurulunda İbrahim Zirekoğlu yerini, Turan Durmuşoğlu’na devretti.
04 Mart 2018 Pazar 22:25

 

2014 yılında İstanbul Ümraniye’de kurulan Kiğı Sanayicileri ve İş Adamları Derneğinin ikinci olağan genel kurulu, Üsküdar Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Divan Kurulu başkanlığını Suat Yazıcı, Nevzat Özdemir ve Savaş İşcan’nın yönettiği kongreye, CHP İstanbul Milletvekili, Didem Engin, Sancak Belediye başkanı Nusret Koçin, Ataşehir Belediye başkan yardımcısı Hüseyin Hışman, Sancaktepe Belediye başkan yardımcısı Hasan Kamal, Ak Parti Üsküdar İlçe başkanı Halit Hızır, Çekmeköy İlçe başkanı Salih Kırıcı,  Sancaktepe Belediye meclis üyesi Ak Parti grup başkan vekili Yunus Ustahabiboğlu, Bingöl il, ilçe ve Köy dernek başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.“SORUMLULUĞUMUN BİLİNCİNDEYİM”

Tek liste ile gidilen genel kurulda başkanlığa seçilen Turan Durmuşoğlu, “bugün itibari ile manevi yükü ağır olan bir görev veren değerli işadamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu güzel günde, öncelikle değerli büyüğüm İbrahim abime teşekkür ediyorum. Gerçekten çok emek verdi ve derneğimizin bugünkü duruma gelmesinde çok büyük fedakârlıkları oldu.

Kongreye katılan tüm büyüklerimin, arkadaşlarımın da katkıları büyüktür, birlik ve beraberlik içinde, elimden geleni yapacağımın sözünü şimdiden veriyorum. Rabbim bizi mahcup etmesin” diye konuştu.

YENİ YÖNETİM KURULU, ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Turan Durmuşoğlu, Mehmet Ali Dağıstan, Dursun Pekpak, Asım Özaltın, Bülent Dilbağı, İsmail Doğruca, Cemalettin Kızılay, Kemal Erbay Uzunyayla ve Süleyman Nevzat Özdemir.Haber okunma sayısı: 13525Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ