• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

TUGVA, Çiçin ile devam dedi

-tugva-cicin-ile-devam-dedi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bingöl İl Temsilciliği 1. Olağan Genel Kurulu’nda Suat Çiçin tek aday olarak göreve devam dedi.
21 Ağustos 2017 Pazartesi 21:17

 

 

 

  

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kemal Bilal Aydın ve Bölge Teşkilatlanma Sorumlusu İsmail Evlek’in katılımlarıyla TÜGVA Bingöl il ve ilçe teşkilatlarının hazır olduğu olağan genel kurul Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açılış konuşmasını yapan TÜGVA Bingöl il Temsilcisi Suat Çiçin, TÜGVA gibi gençliğe hitap eden önemli bir vakıfta görev almaktan onur duyduğunu söyledi.

Gençlerin sahip oldukları cevherleri açığa çıkarmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Çiçin, “İl teşkilatı olarak gençlerin sahip olduğu potansiyelleri ortaya çıkar için gayret sarf ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da gençlerimiz için elimizden geleni yapmaya gayret sarf ediyoruz” diye konuştu.

Çiçin, açılış konuşmasının arından sinevisyon eşliğinde Bingöl teşkilatı olarak bugüne kadar yaptıkları faaliyetler ve yeni dönemdeki projeleri hakkında katılımcılara etraflıca bilgi verdi.

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kemal Bilal Aydın, Türkiye Gençlik Vakfı Bingöl İl Temsilcisi Suat Çiçin’e Kur’an-ı Kerim hediye ederek görevinde başarılar diledi.

 


Haber okunma sayısı: 6206

Haberin etiketleri:

TUGVA, Çiçin ile devam dedi
GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ