• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Cunan’lılar Derneği Temeli Atıldı

-cunanlilar-dernegi-temeli-atildi

İstanbul Tuzla İlçesi Aydınlı Mahallesinde faaliyet yürüten Adaklı Cunanlılar ( Çevreli ) Köyü Derneğinin temel atma törenine yoğun ilgi gösterildi.
09 Temmuz 2018 Pazartesi 23:47

 

Tuzla Aydınlı mahallesinde yoğun olarak ikamet eden Cunanlılar Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği,  gelecek nesillere kültürünü, örf adet ve geleneklerini sürdürmek için birlikte aldıkları arsa üzerine bodrum artı dört katlı binanın temel atma törenine Tuzla Belediye başkanı Şadi Yazıcı, Tuzla da faaliyet yürüten yöre dernek başkanları ve derneğin üyeleri katıldı.

 Temel atma töreninde açılış konuşmasını yapan yönetim kurulu başkanı Cahit Aygüç, “katkı ve hizmetlerinden dolayı bugüne kadar görev almış Hüseyin Balcı ve Dinçer Önal başta olmak üzere tüm eski yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

 

 

 Tuzla belediye başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya derneğimize desteğinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu yapının yapılması için çabaları ve inançlarıyla güç katan tüm hemşerilerimize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Cunanlılar Derneği temel atma töreni, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin alanda çektikleri aile fotoğrafı ile sona erdi.

 


Haber okunma sayısı: 411

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
208 hit, 79 ziyaretçi, 87 ziyaret
Bu ay:
4493 hit, 1929 ziyaretçi, 2334 ziyaret
Toplam:
765099 hit, 241404 ziyaretçi, 335320 ziyaret