• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

VALİ EKİNCİ: “HALKI DINLEMEYE GIDIYORUZ”

vali-ekinci-halki-dinlemeye-gidiyoruz

Vali Kadir Ekinci, Genç ilçesine bağlı Servi köyünü ziyaret etti. Vali Ekinci, “ilçe ve beldelerde yaşayan halkın sorunları yüz yüze dinlemeyi amaçladıklarını söyledi”.
11 Mart 2019 Pazartesi 23:20

 

 

Vali Kadir Ekinci, Genç ilçesine bağlı Servi köyünü ziyaret etti. Vali Ekinci, yaptıkları her ziyarette sorunları yüz yüze dinlemeyi amaçladıklarını söyledi.

Vali Kadir Ekinci, ilçe ve köy ziyaretlerine Genç ilçesine bağlı Servi köyünü ziyaret ederek devam etti. Yaptıkları ziyaretler ile ilgili vatandaşların sorun ve taleplerini yüz yüze dinlemeyi amaçladıklarını söyleyen Vali Ekinci, Servi köyünde yaptığı açıklamada, ‘‘Vatandaşımızın devletinden memnun olması bizler için esastır. Vatandaşını dinleyen ve vatandaşı ile beraber karar süreçleri geliştiren bir yönetim anlayışı ile çalışıyoruz. Bu çaba ve gayret ile ilçelerimizde ve köylerimizde vatandaşımızla buluşmalarımıza devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz her ilçemizde ve köyümüzde hemşerilerimizle yüz yüze tanışmak, konuşmak, dertleşmek istiyoruz. El birliği ve gönül birliği yaparak sorunlarımızı ortak akıl ile çözüme kavuşturmak istiyoruz. Bugün de yaptığımız programda vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik. İnşallah her bir sorun ve talep ihtiyaç ve önem sırasına göre ele alınacak ve en kısa zamanda yeni bir ziyaret programı ile değerlendirilecektir. Göstermiş olduğunuz içtenlik ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

 


Haber okunma sayısı: 817Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
328 hit, 102 ziyaretçi, 112 ziyaret
Bu ay:
4199 hit, 1796 ziyaretçi, 2052 ziyaret
Toplam:
800872 hit, 253999 ziyaretçi, 352599 ziyaret