• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Tarım Müdürü Bahadır, Göreve Başladı

tarim-muduru-bahadir-goreve-basladi

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhan Bahadır, göreve başladı.
04 Mayıs 2018 Cuma 21:23

 İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhan Bahadır, göreve başladı.

Bingöl İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Gıda Mühendisi olarak göreve başlayan ve İl Müdürlüğünde belli kademelerde personel ve idareci olarak görev yapan Burhan Bahadır, Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne Gıda Mühendisi olarak atanmıştı.

2014-2018 yılları arasında Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünde Hayvan ve Hayvansal Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanlığında Hayvan ve Hayvansal ürünler ihracat biriminde görev yapan Bahadır, 2018 yılı Nisan ayında Bingöl İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak atandı.

Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski İl Müdürü Mehmet Yıldırım’ın Resmi Gazete’de başka bir göreve verilmek üzere görevinden alındığı yer almıştı.

BURHAN BAHADIR KİİMDİR?

1979 yılında Bingöl’de doğdu. 1997-2002  Atatürk Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü, 2002 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. İyi derecede İngilizce biliyor. 2002 MKE Yemas yemekçilik Ltd. Şti’nde kalite kontrol sorumluluğu, 2003 Bingöl Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Yöneticilik görevinde bulundu, 2013 Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Yüksek Lisans, AHİ Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Doktora(devam ediyor).


Haber okunma sayısı: 910

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ