• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

BİNGÖL

İŞKUR, 950 KİŞİYİ İŞE ALIYOR!

-iskur-950-kisiyi-ise-aliyor Bingöl Valiliğince yapılan açıklamada; Bingöl Genelinde İŞKUR’a kayıtlı işsiz 950 geçici işçiye 7 ay boyunca istihdam sağlanacağı belirtildi.

Sancak’ta İftar Programları Devam Ediyor

-sancakta-iftar-programlari-devam-ediyor Sancak Belediyesi, ramazan ayı boyunca her hafta bir mahallesinde iftar programı düzenleyerek birlik ve beraberliği pekiştirirken, bu sefer belde merkezinde belediye binası çok amaçlı salonunda Ak Parti

400 YATAKLI YENİ BİR HASTANE YAPILACAK!

-400-yatakli-yeni-bir-hastane-yapilacak Bingöl İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Gündoğdu, Bingöl’de yeni yapılacak 400 yataklı hastane ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

TOKİ, ADAKLI’DA 96 ADET DAİRE YAPACAK!

-toki-adaklida-96-adet-daire-yapacak Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Adaklı İlçesinde yapılacak 96 konutun ihalesi yapıldı.

En çok vergi ödeyen Mali Müşavirlere plaket verildi

-en-cok-vergi-odeyen-mali-musavirlere-plaket-verildi Elazığ-Bingöl SMMM Odası geleneksel hale getirdiği iftar programında üyeleriyle bir araya geldi.

Fırat EDAŞ, 2017’de 19 Milyonluk Yatırım Yapmış

firat-edas-2017de-19-milyonluk-yatirim-yapmis Fırat EDAŞ İftar Yemeğinde Basın ve Yayın Organlarının Temsilcilerini Ağırladı. Burada yapılan açıklamada, 2017’de 19 milyon yatırımın yapıldığı belirtildi.

"BELEDİYE ÜZERİNDEN PARTİ YIPRATILMAYA ÇALIŞILIYOR”

belediye-uzerinden-parti-yipratilmaya-calisiliyor DSİ’ye ait sulama kanalının tahrip olması sonucu taşan suların karayolları sorumluluk ağında bulunan altgeçitte birikmesi art niyetli çevreleri harekete geçirdi. Sosyal medyada yalan beyanat ve

Vali Mantı, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

---vali-manti-muhtarlarla-bir-araya-geldi Bingöl Valisi Ali Mantı Başkanlığında Merkez İlçe Muhtarları ile ‘Seçim Tedbirleri’ toplantısı yapıldı.

VALİ MANTI: SÜTAŞ’IN EN MODERN FABRİKASI BİNGÖL’DE YAPILACAK!

-vali-manti-sutasin-en-modern-fabrikasi-bingolde-yapilacak Bingöl Valisi Ali Mantı, SÜTAŞ grubu tarafından Bingöl’de temeli atılan 6300 dekar üzerinde projenin bugüne kadar yapılanların en modern fabrikası olacağını söyledi. Mantı, fabrika imalata

Bingöl Çabakçur projesi ne oldu?

bingol-cabakcur-projesi-ne-oldu Çabakçur deresi projesi kendi kategorisinde birinci olmuştu. Proje kazma vurmadan meydana gelen sel baskını, projeyi revize tmek durumunda bırakmıştı. Sel afeti üzerine yaklaşık bir yıl geçti ama bizim

Muhtar Uymak, “hizmet alabilmek için daha kaç kişi ölmesi lazım”

-muhtar-uymak-hizmet-alabilmek-icin-daha-kac-kisi-olmesi-lazim Adaklı ilçesine bağlı Doğankaya (Aznafer) Köyü Muhtarı Kutbettin Uymak, “geçen sene Adaklı’dan Erbaşlar köyüne kadar gurup yolumuz asfaltlandı, bu sene devamı yapılacaktı ancak encümenlerin

Türkiye Genelinde 421 bin 503 Bingöllü yaşıyor

-turkiye-genelinde-421-bin-503-bingollu-yasiyor 2017 ADNKS sonuçlarına göre Türkiye genelinde 421 bin 503 Bingöllü yaşadığı açıklandı.

SÜTAŞ’IN BİNGÖL YATIRIMI ONAYLADI

sutasin-bingol-yatirimi-onayladi Bakanlar Kurulu, SÜTAŞ’ın Bingöl’e yapacağı yatırıma destek verme kararını onayladı.

BAŞBAKAN 2017 YILINDA BİNGÖL’DE NELER SÖYLEMİŞTİ?

basbakan-2017-yilinda-bingolde-neler-soylemisti Bingolnet.com haber sitesinin yazarı Ahmet Üstün, Başbakan Binali Yıldırım'ın en son 5 Mart 2017 tarihinde Bingöl'e geldiğinde müjdelediği yatırımları köşesine taşıdı.

BÖLGE HALKI, BAŞBAKAN'DAN MÜJDE BEKLİYOR!

bolge-halki-basbakandan-mujde-bekliyor Başbakan Binali Yıldırım’ın Pazar günü Bingöl’e gelip iftar programı yapacağı haberi, aday adaylarını heyecanlandırdığı gibi, bölge halkı da Sayın Başbakan’dan “5 Mart 2017 Bingöl

BİNGÖL SANCAK YOLU DUBLE OLMALIDIR, ANKET

bingol-sancak-yolu-duble-olmalidir-anket BİNGÖL SANCAK ARASINDAKİ 31 KM'LİK YOL, DUBLE OLSUN, GÜZERGAHI ÇİÇEKDERE GÜNEYİNDEN Mİ, KARTAL'DAN MI, GEÇSİN?

Sevkar Çem Mezrası Hizmet Bekliyor!

sevkar-cem-mezrasi-hizmet-bekliyor Adaklı ilçesine bağlı Sevkar Köyü Çem mezrası sakinleri, hizmet alamamaktan yakınıyor.

Bilinmeyen iskelet, tedirgin etti

-bilinmeyen-iskelet-tedirgin-etti Bingöl’de bir apartmanın bodrum katında bulunan ve ne tür bir hayvana ait olduğu bilinmeyen iskelet, bina sakinlerini tedirgin etti.

Engellilerin Askerlik Hatırası

-engellilerin-askerlik-hatirasi Bingöl'de Engelliler bir günlüğüne temsili askerlik yaptı.

Cuma hutbesi işaret diliyle aktarıldı

-cuma-hutbesi-isaret-diliyle-aktarildi Bingöl’de “10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası” sebebiyle, cami görevlilerinin okuduğu cuma hutbesi işitme engelli vatandaşlara işaret diliyle aktarıldı.