• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

BİNGÖL

Cuma hutbesi işaret diliyle aktarıldı

-cuma-hutbesi-isaret-diliyle-aktarildi Bingöl’de “10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası” sebebiyle, cami görevlilerinin okuduğu cuma hutbesi işitme engelli vatandaşlara işaret diliyle aktarıldı.

Belediyeden engellilere destek

belediyeden-engellilere-destek Belediye Başkanı Yücel Barakazi, kentteki engelli derneklerine tekerlekli sandalye, baston ve akıllı saat hediye etti.

SÜTAŞ’tan öğrencilere burs ve iş garantisi

sutastan-ogrencilere-burs-ve-is-garantisi Bingöl’de kuracağı dev tesis için temel atmaya hazırlanan SÜTAŞ ile Bingöl Üniversitesi arasında, bazı bölüm ve programlara yüksek puanla giren öğrencilere burs ve genel akademik not ortalaması

Engelliler İçin Farkındalık Yürüyüşü

engelliler-icin-farkindalik-yuruyusu Bingöl’de engelliler haftası nedeniyle farkındalık yürüyüşü düzenlendi.

Altyapı Yetersizliği Nedeniyle Onlarca Ev'e Su Bastı

altyapi-yetersizligi-nedeniyle-onlarca-eve-su-basti Bingöl'de etkili olan yağmur birçok ev su altında kalırken, vatandaşlar altyapının ve belediye ekiplerinin yetersizliğinden şikayetçi oldu.

MYO Öğrencilerine Girişimcilik Sertifikası Verildi

myo-ogrencilerine-girisimcilik-sertifikasi-verildi Bingöl Üniversitesi öğrencilerine girişimcilik sertifikası verildi.

Bayram: “Esnaf Batarsa, Herkes Batar”

bayram-esnaf-batarsa-herkes-batar Bingöl Esnaf Odaları Birliği Başkanlık seçiminden sonra açıklamalarda bulunan Başkan Ali Bayram, “Ben geceleri uyuyamıyorum. Vicdanen rahat değilim. Esnafı göz göre göre yok sayıyorlar. Herkes bilsin

Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Kaysadu ile devam dedi

-koyun-keci-yetistiricileri-birligi-kaysadu-ile-devam-dedi Bingöl Koyun, Keçi yetiştiricileri Birliği 4. Olağan kongresi, çekişmeli geçti. Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezinde gerçekleşen kongrede Ali Kaysadu, rakibi Atik Oral karşı 984’e

Halk Koşusu Düzenlenecek

halk-kosusu-duzenlenecek Bingöl Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde hareketli yaşama dikkat çekmek amacıyla ikinci kez halk koşusu düzenlenecek.

Göltepesi’nde Bilim Fuarı

-goltepesinde-bilim-fuari Göltepesi Yeni Yerleşim Ortaokulunda ‘İçimizdeki Mucidi Keşfediyoruz’ sloganıyla TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı yapıldı.

Öğrenme Şenlikleri Coşkusu

-ogrenme-senlikleri-coskusu Bingöl’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, hayat boyu öğrenme faaliyetlerine katılımı arttırmak amacıyla düzenlenen 2’nci Öğrenme Şenlikleri coşkulu geçti.

Sılajlık Mısır Ekimi Yapıldı

-silajlik-misir-ekimi-yapildi Bingöl’de demonstrasyon amaçlı silajlık mısır ekimini gerçekleştirmek amacıyla, 80 dekarlık alanda ürün ekim işlemi gerçekleştirdi.

Belediye girişimcilik kursu açacak

belediye-girisimcilik-kursu-acacak Bingöl Belediyesi, Girişimcilik Atölyesi kapsamında KOSGEB işbirliğiyle 60 girişimci adayına yönelik iki girişimcilik kursu düzenleyecek.

FKA Toplantısı Bingöl’de Yapıldı

fka-toplantisi-bingolde-yapildi Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Mayıs ayı yönetim kurulu toplantısı Bingöl’de yapıldı.

Tarım Müdürü Bahadır, Göreve Başladı

tarim-muduru-bahadir-goreve-basladi İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhan Bahadır, göreve başladı.

ARICILAR BİRLİĞİ, ÜZER İLE DEVAM DEDİ

--aricilar-birligi-uzer-ile-devam-dedi Bingöl Arıcılar Birliği 5. Olağan Kongresinde en fazla oyu alan Mehmet Can Üzer, tekrar Arıcılar Birliğinin başkanı oldu.

Bingöl Belediye Binası İhale Edildi

bingol-belediye-binasi-ihale-edildi Bingöl Belediyesi yeni hizmet binası ihale edildi. İhalesi süreci tamamlandıktan sonra yüklenici firma ile sözleşme imzalanarak işe başlanılacak.

Bingöl-Sancak Yolu İçin İMZA KAMPANYASI!..

-bingol-sancak-yolu-icin--imza-kampanyasi Bingöl-Sancak yolunun duble ve bölge halkının istediği güzergahta yapılması için Sancak’ta bir araya gelen muhtarlar ve bölge halkı, imza kampanyası başlattı.

Nitelikli Bir Üniversite İçin Kurumsallaşmalıyız!

-nitelikli-bir-universite-icin-kurumsallasmaliyiz Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun tarafından Bingöl Üniversitesi bünyesinde çalışan idari personele yönelik “Kurumsallaşma ve Toplam Nitelik Yönetimi” semineri verildi.

Bingöl Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu başladı

bingol-universitesinde-mezuniyet-coskusu-basladi Bingöl Üniversitesi’nden 2017-2018 Öğretim Yılı’nda mezun olacak öğrencileri mezuniyet heyecanı sardı. İlk mezuniyet törenini gerçekleştiren ise Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
27 hit, 11 ziyaretçi, 14 ziyaret
Bu ay:
3518 hit, 1485 ziyaretçi, 1788 ziyaret
Toplam:
757459 hit, 238875 ziyaretçi, 331393 ziyaret