• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

BİNGÖL

Hayvancılık SÜTAŞ ile İvme Kazanacak!

--hayvancilik-sutas-ile-ivme-kazanacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, SÜTAŞ’ın Bingöl’e yapacağı, 733 milyon liraya mal olacak olan tesisin çalışmalarını yerinde inceledi. SÜTAŞ yetkililerinden

Bingöl’ün Florası Tespit Edilecek

---bingolun-florasi-tespit-edilecek Bunlardan bir tanesi olan ‘’Solhan ve Genç İlçelerinin Arı Florasının Tespiti ile Ballarının Palinolojik Özelliklerinin Belirlenmesi’’ Projesi de hayata geçirildi. Saha çalışmalarına başlanan

Renksiz Rüya Gösterimde

--renksiz-ruya-gosterimde Gösterime girdiği birçok festivalden ödülle dönen sinema filmi, Hewno Bêreng (Renksiz Rüya) Bingöl’de izleyicisiyle buluşuyor.

Bingölün en büyük Camisi destek bekliyor!

bingolun-en-buyuk-camisi-destek-bekliyor Bingöl’ün en büyük mahallesi olan Kültür Mahallesinde 2016 yılında yapımına başlanan yeni Cami için destek bekleniyor.

Vali Mantı’dan Bayramı Ziyaretleri

vali-mantidan-bayrami-ziyaretleri Vali Ali Mantı, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü münasebetiyle bir takım ziyaretlerde bulundu.

Apuhan, Aile İçi Eğitimi Kaleme aldı

apuhan-aile-ici-egitimi-kaleme-aldi AİLE EĞİTİMİ (3) Özellikle fıtrat menşeli bir yapı meydana getirilecek ise toplum ve ümmet birlikteliği korunmalı ve iç içe olmalıdır.

40 MİLYONLUK SULAMA PROJESİ ONAYLANDI!

-40-milyonluk-sulama-projesi-onaylandi 38 Köy, 85 bin dönüm tarım arazisi sulama projesine onay alındı.

İŞKUR, 950 KİŞİYİ İŞE ALIYOR!

-iskur-950-kisiyi-ise-aliyor Bingöl Valiliğince yapılan açıklamada; Bingöl Genelinde İŞKUR’a kayıtlı işsiz 950 geçici işçiye 7 ay boyunca istihdam sağlanacağı belirtildi.

Sancak’ta İftar Programları Devam Ediyor

-sancakta-iftar-programlari-devam-ediyor Sancak Belediyesi, ramazan ayı boyunca her hafta bir mahallesinde iftar programı düzenleyerek birlik ve beraberliği pekiştirirken, bu sefer belde merkezinde belediye binası çok amaçlı salonunda Ak Parti

400 YATAKLI YENİ BİR HASTANE YAPILACAK!

-400-yatakli-yeni-bir-hastane-yapilacak Bingöl İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Gündoğdu, Bingöl’de yeni yapılacak 400 yataklı hastane ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

TOKİ, ADAKLI’DA 96 ADET DAİRE YAPACAK!

-toki-adaklida-96-adet-daire-yapacak Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Adaklı İlçesinde yapılacak 96 konutun ihalesi yapıldı.

En çok vergi ödeyen Mali Müşavirlere plaket verildi

-en-cok-vergi-odeyen-mali-musavirlere-plaket-verildi Elazığ-Bingöl SMMM Odası geleneksel hale getirdiği iftar programında üyeleriyle bir araya geldi.

Fırat EDAŞ, 2017’de 19 Milyonluk Yatırım Yapmış

firat-edas-2017de-19-milyonluk-yatirim-yapmis Fırat EDAŞ İftar Yemeğinde Basın ve Yayın Organlarının Temsilcilerini Ağırladı. Burada yapılan açıklamada, 2017’de 19 milyon yatırımın yapıldığı belirtildi.

"BELEDİYE ÜZERİNDEN PARTİ YIPRATILMAYA ÇALIŞILIYOR”

belediye-uzerinden-parti-yipratilmaya-calisiliyor DSİ’ye ait sulama kanalının tahrip olması sonucu taşan suların karayolları sorumluluk ağında bulunan altgeçitte birikmesi art niyetli çevreleri harekete geçirdi. Sosyal medyada yalan beyanat ve

Vali Mantı, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

---vali-manti-muhtarlarla-bir-araya-geldi Bingöl Valisi Ali Mantı Başkanlığında Merkez İlçe Muhtarları ile ‘Seçim Tedbirleri’ toplantısı yapıldı.

VALİ MANTI: SÜTAŞ’IN EN MODERN FABRİKASI BİNGÖL’DE YAPILACAK!

-vali-manti-sutasin-en-modern-fabrikasi-bingolde-yapilacak Bingöl Valisi Ali Mantı, SÜTAŞ grubu tarafından Bingöl’de temeli atılan 6300 dekar üzerinde projenin bugüne kadar yapılanların en modern fabrikası olacağını söyledi. Mantı, fabrika imalata

Bingöl Çabakçur projesi ne oldu?

bingol-cabakcur-projesi-ne-oldu Çabakçur deresi projesi kendi kategorisinde birinci olmuştu. Proje kazma vurmadan meydana gelen sel baskını, projeyi revize tmek durumunda bırakmıştı. Sel afeti üzerine yaklaşık bir yıl geçti ama bizim

Muhtar Uymak, “hizmet alabilmek için daha kaç kişi ölmesi lazım”

-muhtar-uymak-hizmet-alabilmek-icin-daha-kac-kisi-olmesi-lazim Adaklı ilçesine bağlı Doğankaya (Aznafer) Köyü Muhtarı Kutbettin Uymak, “geçen sene Adaklı’dan Erbaşlar köyüne kadar gurup yolumuz asfaltlandı, bu sene devamı yapılacaktı ancak encümenlerin

Türkiye Genelinde 421 bin 503 Bingöllü yaşıyor

-turkiye-genelinde-421-bin-503-bingollu-yasiyor 2017 ADNKS sonuçlarına göre Türkiye genelinde 421 bin 503 Bingöllü yaşadığı açıklandı.

SÜTAŞ’IN BİNGÖL YATIRIMI ONAYLADI

sutasin-bingol-yatirimi-onayladi Bakanlar Kurulu, SÜTAŞ’ın Bingöl’e yapacağı yatırıma destek verme kararını onayladı.

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1236 hit, 544 ziyaretçi, 625 ziyaret
Bu ay:
4727 hit, 1940 ziyaretçi, 2399 ziyaret
Toplam:
758668 hit, 239243 ziyaretçi, 332004 ziyaret