• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

MYO Öğrencilerine Girişimcilik Sertifikası Verildi

myo-ogrencilerine-girisimcilik-sertifikasi-verildi

Bingöl Üniversitesi öğrencilerine girişimcilik sertifikası verildi.
09 Mayıs 2018 Çarşamba 02:10

 Bingöl Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO’da Girişimcilik dersi alan ve başarılı olan Çağrı Hizmetleri Programı, İşletme Programı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı öğrencilerine KOSGEB İl Müdürlüğü ile yapılan işbirliği çerçevesinde girişimcilik sertifikası verildi.

Sosyal Bilimler MYO konferans salonunda gerçekleştirilen programa KOSGEB İl Müdürü Naci Özdemir, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Hamza Altın, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.   Sosyal Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Hamza Altın, sertifika dağıtım programında yaptığı konuşmada, günümüzde ülkelerin güç yarışında girişimcileriyle diğerlerinin önüne geçtiğine dikkat çekerek, “Örneğin Amerika’nın lider ülke olması, bu ülkenin girişimcilerine borçludur” dedi.  Doç. Dr. Hamza Altın, konuşmasının sonunda KOSGEB Bingöl İl Müdürüne, emeği geçen hocalara ve idarecilere teşekkür etti.       

SERTİFİKALAR, CİDDİ BİR DESTEK KAYNAĞIDIR”

KOSGEB Bingöl İl Müdürü Naci Özdemir, sertifikaların gelecekte öğrencilere ciddi bir destek kaynağı olacağını belirterek, bu belgeleri hayatlarının hangi alanlarında kullanabileceklerine dair açıklamalarda bulundu.


Haber okunma sayısı: 607

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ