• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
YILMAZ GÜNDÜZ

BİNTSO AYAS İLE DEVAM!

bintso-ayas-ile-devam

BİNTSO'da yeni yönetim Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı ile yönetim kurulları belirlendi. İşte 4 yıllık görevi sürdürecek yeni yönetim listesi...
05 Nisan 2018 Perşembe 22:43

 Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası'nda süren seçim yarışı sona erdi. 1 Nisan Pazar Günü yapılan grup seçimlerinin ardından yönetim kurulu ve başkanlık için sandığı giden oda temsilcileri 15 güven oyu alan Mahmut Ayas'ı tekrar başkanlığa seçti.

BİNTSO'da yapılan seçime giren Mahmut Ayas ve Kadir Çintay, kullanılan oylardan Ayas 15 oy alarak seçimi kazanırken, Çintay ise 7 oy aldı. Ayas, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilirken, Yönetim Kurulu üyeleri ise Mehmet Ekin, Selahattin Böçkün, Veysel Aktay, Sabahattin Koç, Yunus Yiğit ve Sebahattin İslamoğlu seçildi. Yeni yönetimin 4 yıl süreyle görevde kalacağı belirtildi. 

Seçimi kazanan Başkan Ayas, kendisine teveccüh gösteren üyelere teşekkür ettiğini belirterek, Bingöl'ün ticaretini ve ihracatını geliştirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Baylas, Meclis BaşkanıBingöl Ticaret ve Sanayi Odası(BİNTSO) Meclis Başkanlığına Sinan Baylas seçildi.

BİNTSO meclis toplantı salonunda yapılan seçimde Sinan Baylas ve Bilal Kıtay'ın aday olduğu seçimde Kıtay 9 oy alırken, Baylas 13 oy alarak Meclis başkanı seçildi.

Seçimi kazanan Meclis Başkanı Baylas, “Seçimde bizleri yalnız bırakmayan eş, dost, arkadaş ve sandık başına gelerek oylarını kullanan bütün üyelerimize meclisim adına saygılarımı sunarım” dedi.

Tutar, TOBB delegesi

BİNTSO'da yapılan seçimde İbrahim Tutar ve Saim Yayan'ın girdiği TOBB Delegesi seçiminde Tutar rakibine karşı 18 oy alarak seçimi kazanırken Yayan ise 5 oy aldı.


Haber okunma sayısı: 889

Haberin etiketleri:

BİNTSO AYAS İLE DEVAM!
ZİYA BUYANKARA  - MHP


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ