• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

BİNGÖL-SANCAK YOLUNU İNCELEDİLER

bingol-sancak-yolunu-incelediler

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Vali Kadir Ekinci ve beraberindeki heyet Bingöl-Sancak yolunda incelemelerde bulundu.
17 Eylül 2019 Salı 01:55

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Vali Kadir Ekinci ve beraberindeki heyet Bingöl-Sancak yolunda incelemelerde bulundu.

 

 260 milyon TL bedelle davetiye usulüyle ihale edilen 31 kilometrelik Bingöl-Sancak yolunda çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz yıl davetiyle usulüyle Bingöl-Sancak yolu yapım işi Ziver Holding’e verilmişti. Yüklenici firmanın internet sitesinde sözleşme tarihi 26.02.2018, ön görülen iş bitim tarihi 21.08.2020 olarak yer alıyor.

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, çalışmaların devam ettiği Bingöl-Sancak yolunda incelemelerde bulundu. Uraloğlu’na Vali Kadir Ekinci, Karayolları Yol Yapım Daire Başkanı Ahmet Sağlam, Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak eşlik etti. Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Yol Yapım Daire Başkanı Ahmet Sağlam ve Karayolları 8. Bölge Müdürü Kenan Keskin ile birlikte Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Müdür Abdulkadir Uraloğlu, Daire Başkanı Sağlam ve 8. Bölge Müdürü Keskin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünce ilimizde yürütülen ve hedeflenen çalışmalar ile yatırım faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Bingöl’de Karayolları Genel Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında Vali Ekinci’ye bilgi veren Genel Müdür Uraloğlu, “Bingöl’deki çalışmalarımız program takvimimiz kapsamında devam etmektedir. Yol yapım çalışmaları ve projeleri, Kavşak projeleri, Bakım, Onarım, Trafik Güvenliği, Bakımevleri, Karayolu ulaşımı gibi konularda çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Vali Ekinci de, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na ve beraberindekilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Makam ziyareti sonrasında Vali Ekinci, Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu, Daire Başkanı Sağlam ve 8. Bölge Müdürü Keskin ile birlikte yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları inceledi. Yüklenici firma olan Ziver Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci incelemeler ile ilgili twitter hesabı üzerinden, ‘‘Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Yol Yapım Daire Başkanı Ahmet Sağlam, Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin ile birlikte Bingöl Sancak Yol yapım şantiyemizi gezdik. Bingöl Valisi Kadir Ekinci ve Bingöl Üniv. Rektörü İbrahim Çapak da bizlere eşlik ettiler.’’  Paylaşımını yaptı.

 

Karayolları Genel Müdürlüğünce ilimizde yürütülen çalışmaları ve yatırım faaliyetlerini yerinde görmek amacı ile ilimize gelen Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Yol Yapım Daire Başkanı Ahmet Sağlam ve Karayolları 8. Bölge Müdürü Kenan Keskin ile birlikte Valimiz Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Genel Müdür Abdulkadir Uraloğlu, Daire Başkanı Sağlam ve 8. Bölge Müdürü Keskin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünce ilimizde yürütülen ve hedeflenen çalışmalar ile yatırım faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

Bingöl'de Karayolları Genel Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında Vali Ekinci’ye bilgi veren Genel Müdür Uraloğlu, "Bingöl'deki çalışmalarımız program takvimimiz kapsamında devam etmektedir. Yol yapım çalışmaları ve projeleri, Kavşak projeleri, Bakım, Onarım, Trafik Güvenliği, Bakımevleri, Karayolu ulaşımı gibi konularda çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

Vali Ekinci de, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'na ve beraberindekilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Makam ziyareti sonrasında Vali Ekinci, Karayolları Genel Müdürü Uraloğlu, Daire Başkanı Sağlam ve 8. Bölge Müdürü Keskin ile birlikte yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları inceledi.

 


Haber okunma sayısı: 1168Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER