• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Belediyeden engellilere destek

belediyeden-engellilere-destek

Belediye Başkanı Yücel Barakazi, kentteki engelli derneklerine tekerlekli sandalye, baston ve akıllı saat hediye etti.
11 Mayıs 2018 Cuma 01:04

 Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle kentte faaliyet gösteren engelli dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

Ziyarette engellilerin hayatını kolaylaştırma adına yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Barakazi, daha sonra derneklere çok sayıda tekerlekli sandalye, baston ve akıllı saat hediye etti. Dünyadaki her yerde mutlaka ihtiyaçların karşılandıkça yeni ihtiyaçlar doğduğunu aktaran Belediye Başkanı Yücel Barakazi," Sizin kendi ihtiyaçlarınızı en iyi siz tespit edersiniz.

Bizde imkanlar doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en hassas şekilde destek veriyoruz. Sizin meşhur bir sözünüz var, ‘Herkes engelli olma adayıdır’ diye. Biz de inançlı insanlar olarak biliyoruz. Sizin yaşam standardının gelişmesi için yapılacak her tür hizmet her tür destek aynı zamanda kendi geleceğimize yapılan yatırımdır"dedi.

Birlikte istişare ederek sadece engelliler için değil tüm yaşam alanlarında standardı daha yükseğe çıkarma konusunda çaba göstereceklerini ifade eden Başkan Barakazi, bunda da başaralı olacaklarına inandıklarını söyledi.


Haber okunma sayısı: 582

Haberin etiketleri:

Belediyeden engellilere destek
GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ