• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

"BELEDİYE ÜZERİNDEN PARTİ YIPRATILMAYA ÇALIŞILIYOR”

belediye-uzerinden-parti-yipratilmaya-calisiliyor

DSİ’ye ait sulama kanalının tahrip olması sonucu taşan suların karayolları sorumluluk ağında bulunan altgeçitte birikmesi art niyetli çevreleri harekete geçirdi. Sosyal medyada yalan beyanat ve iddialarla belediyeyi yıpratmaya yönelik yapılan paylaşımlar üzerine açıklama yapan belediye; “Art niyetli çevreleri kınıyor, ilgili kurumların kamuoyu nezdinde duruma açıklık getirmesini bekliyoruz”
03 Haziran 2018 Pazar 16:40

 

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, sanayi sitesi yerleşkesinde bulunan Devlet Su İşleri (DSİ)  94. Bingöl Şube Müdürlüğü’ne ait sulama kanalının tahrip olması sonucu taşan suların Karayolları 84’ncü Şube Şefliği sorumluluğunda bulunan altgeçitte biriktiği belirtildi.

Sanayi sitesi esnafı ve vatandaşlardan gelen şikâyet üzerine Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bölgede inceleme yaptığı ifade edilen açıklamada, “Söz konusu sulama kanalı DSİ’ye ait olup bakım ve onarımının belediyemizle ilgisi yoktur. Sorumluluğumuz ağında olmamasına rağmen ilgili kurumlarla ortak çalışma içerisinde olup sorunun giderilmesi noktasında personel ve ekipmanlarımızla sahada bulunduk” denildi.

“Belediyemizi yıpratıyorlar, sorumlu kurumlar sessiz”Art niyetli çevrelerin yalan beyanat ve paylaşımlarla sosyal medya üzerinden belediyeyi yıpratmaya çalıştığı belirtilen açıklamada, sorumluluk sahibi kurumlarında bu durum karşısında sessiz kaldığı vurgulandı.

Açıklamada, “Yaşanan hadise üzerine sosyal medya üzerinde paylaşımlarda bulunan bazı art niyetli şahıslar, belediyemizi yıpratmaya çalışıyor. Yalan beyanat ve yalan yanlış bilgilerle kamuoyunu yanıltmaya çalışanlar emellerine ulaşamayacaklardır. Böylesi olayları kullanarak belediyemizi yıpratmaya çalışan şahısları ve çevreleri kınıyoruz. Yaşanan hadise üzerine sorumlu kurumların da sessiz kalması bizleri üzmüştür. İlgili kurumların kamuoyu nezdinde duruma açıklık getirmesini bekliyoruz” denildi.


Haber okunma sayısı: 964Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
673 hit, 256 ziyaretçi, 293 ziyaret
Bu ay:
3534 hit, 1523 ziyaretçi, 1744 ziyaret
Toplam:
800207 hit, 253739 ziyaretçi, 352291 ziyaret