Selman Akgüloğlu kazada hayatını kaybetti

-selman-akguloglu-kazada-hayatini-kaybetti

Yayladere İlçesine bağlı Boğazköy ( Aşuran- Eşme ) Köyü eski Dernek başkanı Selman Akgüloğlu, Yalova’da trafik kazası geçirdi, Yalova Devlet Hastanesine kaldırılan Akgüloğlu, kaburgasında kırık ve beyin kanaması sonucu hastanede hayatını kaybetti.
20 Kasım 2020 Cuma 17:22


EŞME VE AŞURAN’NIN GÜLÜ SOLDU

Aslen Yayladere Aşuran Köyünden Kiğı Eşme köyüne göç eden Akgüloğlu ailesinin toplumda sevilen, sayılan kişilerden ve bir dönem İstanbul’da faaliyet yürüten Boğazköy Dernek Başkanlığı yapan Selman Akgüloğlu, genç yaşta trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Akgüloğlu, Yalova’da seyir halinde iken aracına arkadan sert şekilde vuran aracın sebep olduğu kazada, ağır yaralı şekilde Yalova devlet hastanesine kaldırılıyor. Kaburga kemiklerinin akciğer ve karaciğere batması ve beyinde kanaması sonucu 11.Gün hayata veda etti.Cenazesi yarın Sultanbeyli de defin edilecek ve yaşanan pandemi den dolayı taziye yapılmayacağı belirtildi.

Selman Akgüloğlu, eşi ve kuzeni ile beraber mutlu günlerinde

Haberci 12 gazetesi olarak toplumu önceleyen, zamanını, imkânları ile toplum gönüllüsü, güler yüzü ve pozitif bakışı ile hafızlarda yer alan güzel insan Selman Akgüloğlu’na Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.


Haber okunma sayısı: 3806

Hindi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ