• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Sancaklı Gençler Enver Barış ve Erhan Emektar ile coştu

-sancakli-gencler-enver-baris-ve-erhan-emektar-ile-costu

Sancak beldesinde ilk defa düzenlenen bayram şenliğinde sahne alan Enver Barış ve Erhan Emektar, gençleri coştururken, sahne alanın küçüklüğü için gazetemize konuşan başkan Nusret Koçin, “Seyirtepe’de 5 bin kişilik park ve dinlenme alanı yapacağız” dedi.
19 Ağustos 2019 Pazartesi 18:06

 BAŞKAN KOÇİN, “5 BİN KİŞİLİK DİNLENME VE PİKNİK ALANI OLUŞTURACAĞIZ”

Sancak Belediyesi tarafından ilk defa düzenlenen bayram şenliğine yoğun ilgi gösteren gençlere söz veren başkan Nusret Koçin, “doğrusu ilk defa böyle bir etkinliği yaptığımız için emin değildik. Herhangi bir duyuru bile yapmadık, gençlerden gelen talep üzerine köylümüz akrabamız Enver Barış ve yine akrabamız Erhan Emektar’ı davet ettik. Bu kadar yoğun ilgi beklemiyordum, Basketbol sahası dar geldi. İnşallah önümüzdeki sene kurban bayramına kadar Seyirtepe alanımızı beş bin kişinin oturacağı, piknik yapacağı ve eğleneceği bir alan haline getireceğiz” dedi

Koçin, “gençlerimizin talepleri bizim için emirdir, gençlerimiz el ele vererek halaylarda birleştik. Köy ayırımı, mezhep-inanç, dil, din, ayırımı yapmadan hep beraber halaylar çektik. Biz belediye olarak imkânlarımızı zorlayarak halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için her zaman yanındayız” dedi. Koçin, “programa katılan tüm gençlerimize, kadınlarımıza ve sahne alan sanatçılarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.


Haber okunma sayısı: 1579Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ