• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Özüağ: Kiğı için gece gündüz çalışacağız

-ozuag-kigi-icin-gece-gunduz-calisacagiz-

Ak Parti’den Kiğı belediye başkanlığı seçimini kazanan Hikmet Özüağ, ilçe halkının 31 Mart yerel seçimlerde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Özüağ, “Kiğı’nın gelişimi için gece gündüz çalışacağız, oy versin vermesin, tüm Kiğı halkına değer verdiğini ve bu bilinçle hizmet edeceğiz” dedi.
15 Nisan 2019 Pazartesi 18:35


Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ, seçim sonrası gazetemize yaptığı açıklamada, "Tarihi Kiğı ilçemizi hak ettiği değişim ve gelişimi için gece gündüz çalışacağız” dedi. Kiğı halkının hizmetkârı olduklarını belirten Özüağ, "31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gören tüm Kiğı halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

"OY VERSİN VERMESİN HERKES BIZIM İÇİN DEĞERLİDİR"  

Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile Kiğı Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek çalışacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı noktasında halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Mahallelerimizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Kiğı için büyük hedeflerimiz vardır".

 

Özüağ, gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Seçim sürecinde AK Partimizin Genel Başkan Yardımcısı Bingöl milletvekili Sayın Cevdet Yılmaz başta olmak üzere, Milletvekilimiz sayın Feyzi Berdibek’e, il başkanımız Sayın Mehmet Hanefi Güler’e, İlçe başkanımız Sayın Mehmet Selim Gürtepe’ye, İlçe kadın kollarımıza, Gençlik kollarımıza, tüm ilçe yöneticilerimize ve bu yola baş koyan AK yürekli tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Seçim sürecinin güven ve huzur içerisinde geçmesini sağlayan başta İlçe Kaymakamımız başta olmak üzere seçim kurulu ve sandık başında çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Şahsımıza oy vermiş olsun ya da olmasın herkes bizim için kıymetlidir, değerlidir. Biz makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde tüm Kiğı halkının yanında olmaya gayret edeceğiz. Bu saatten sonra bize düşen en büyük sorumluluk, ilçemizin beklentilerine cevap verebilmek, hizmet üretebilmek ve Kiğı’lı kardeşlerimizin yüzünü güldürebilmektir. 

 

 

 

 

 

 


Haber okunma sayısı: 2583Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • tarihe yazık

    Misafir: yüzyılların tarihi ilçesi kiğı artık köy olmaktan kurtulup modern bir ilçe olsun 20 Nisan 2019 14:21

DİĞER HABERLER