• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Özüağ: İlçemize hizmet etmeye geldik

-ozuag-ilcemize-hizmet-etmeye-geldik

Kiğı'da ilçeye giriş noktasından çıkış noktasına kadar çevre düzenlemesi, yol, kaldırım kilitli taş çalışmaları, duvarlar ve rutin temizlik işleri hummalı bir şekilde sürdürülüyor. Çalışmalarla ilgili konuşan Belediye Başkanı Hikmet Özüağ, “İlçemiz insanına yakışır şekilde çevre düzenlemesi, yollar, alt yapı ve üst yapı çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemize hizmet etmeye, sorunlarımızı çözmeye geldik” dedi.
13 Eylül 2020 Pazar 18:47

 

BAKANLIKTAN İŞ MAKİNESİ, ÇÖP ARACI VE 200 ÇÖP KONTEYNERİKiğı'nın hizmet ve gelişmişlik açısından geri kaldığını kabul ettiğini kaydeden Özüağ, bu durumu değiştirmek için de gece gündüz çalıştıklarını kaydetti. Özüağ, şöyle konuştu: “Kiğı, tarihi geçmişi ile bilinen, kültürü ve hoşgörüsü ile namını Dünya’ya kabul ettirmiş bir ilçedir. İlçemiz, son 20 yıl içerisinde çevre ilçeler arasında gelişmişlik açısından hak ettiği konuma gelmediği ortadadır. O yüzden sorumluluğumuz daha da artmıştır. Bu boşluğu tamamlamak için Sayın Milletvekillerimizin desteği ile farklı Bakanlıklardan taleplerimiz oldu. Bunun ilk meyvesi olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından belediyemize gönderilen JCP iş makinesi, Çöp aracı ve 200 adet çöp konteynırını teslim aldık. Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ederiz."

“ÇEHREMİZİ DEĞİŞTİRMEYE GELDİK”Özüağ, “Halka hizmet, Hakka hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İlçemizin girişini daha güzel hale getirmek ve kaldırım sorununu çözmek için çalışmalarımıza başladık, ilçemize daha güzel hizmetler vermek adına projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Çevremizi değiştirmeye geldik” şeklinde konuştu.

6 bin 500 metrekarelik kilitli taş çalışması başlattıklarını belirten Özüağ, “Taşları Karayolları Bölge Müdürlüğü'nden temin ettik. Bu taşları almamıza öncülük eden Karayolları Bölge Şefliği, Bölge Müdürlüğüne teşekkür ederiz” dedi.


Haber okunma sayısı: 877

Haberin etiketleri:

İlçemize hizmet etmeye geldik


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1477 hit, 684 ziyaretçi, 816 ziyaret
Bu ay:
3909 hit, 1899 ziyaretçi, 2180 ziyaret
Toplam:
813664 hit, 259132 ziyaretçi, 359067 ziyaret